Klaudia Medlová a Samo Jaroš v Číne na Air & Style
Snowboard

Utorok 10. 12 2019

Klaudia Medlová a Samo Jaroš

Ďalšia zastávka svetového kolotoča FIS Snowboard World Cup sak odkrúti v Číne. Už tradičným miestom konania je súťaž Air & Style, ktorá prešla zásadnou zmenou oproti počiatku. Náš teší, že v tomto kolotoči sa budú točiť aj Klaudia Medlová a Samo Jaroš. Držíme palce.

Antti Autti v prašanovom videu Yukiguni
Snowboard

Pondelok 09. 12 2019

Antti Autti v prašanovom videu

Legenda fínskeho snowboardingu Antti Autii si poprášil v Japonsku. No a ako parádne.

ASSR daruje bratislavský skate bowl
Skateboard

Pondelok 09. 12 2019

ASSR daruje bratislavský skate

Kvôli organizačným problémom musela ASSR zatvoriť Bratislava Bowl. Chalani však chcú, aby skejtu slúžil aj naďalej, preto by radi našli subjekt, ktorý si dokáže bazén rozobrať, odviezť a znovu u seba postaviť.

Pinot Grigio a aj Zoltán Strcuľa
Snowboard

Nedeľa 08. 12 2019

Pinot Grigio a aj Zoltán Strcuľa

Sledujte snowboardové video ktorého názov ocenia milovníci vína. Samozrejme okrem degustácie sa bude jazdiť. Nás teší, že vo videu jazdí aj slovenský rider Zoltán Strcuľa. ďalší jazdci: Kasper de Zoete, Max de Vries, Egor Chebanov, Wouter Groot, Lucas Uitendaal, Bart Falhaber.

Dočkali sme sa, Vysoké Tatry a Jasná pozývajú na prvé jazdenie už v piatok a v sobotu!
Snowboard

Štvrtok 05. 12 2019

Dočkali sme sa, Vysoké Tatry

Najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná prichádza so skvelou správou! Už v sobotu 7.decembra štartuje lyžovačku na prvých vysnežených svahoch. Vo Vysokých Tatrách prinesie prvú lyžovačku Mikuláš - už v piatok 6.decembra štartuje na Štrbskom Plese.

Travis Rice a nové onebesenie
Snowboard

Streda 04. 12 2019

Travis Rice a nové onebesenie

Quiksilver a Lib Tech rider Travis Rice a Elias Elhardt v najnovšom veľkolepom projekte Dark Matter pod taktovkou režiséra Curt Morgana. Full video na Vianoce. Neskutočné!

Korua Shapes - Yearning for Turning Vol. 9 - Homecoming
Snowboard

Streda 04. 12 2019

Korua Shapes - Yearning for Turning

Ďalšie skvelé video od Koruákov, nebude chýbať powder, prísne oblúky a spektakulárny zábavný freestyle. Veľká inšpirácia na zimu.

You Good? neskutočný skateboarding
Skateboard

Streda 04. 12 2019

You Good? neskutočný skateboarding

Nádherné zábery, skvelé jazdenie a rideri ako Zion Wright, Jamie Foy a Alex Midler, Ryan Sheckler, Torey Pudwill, Alex Sorgente, Gustavo Ribeiro a ďalší.

Už aj na Stuhlecku sa pripravujú na zimnú sezónu
Snowboard

Streda 04. 12 2019

Už aj na Stuhlecku sa pripravujú

Aj blízke rakúske stredisko Stuhleck zaplo svoje snežné delá na plné obrátky. Na Stuhlecku sa už pripravujú na začiatok sezóny,ktorý bude dúfajme čoskoro. V stredisku nájdeme aj tento rok niekoľko snowparkov s viacerými prekážkami. A dúfame, že aj milého vlekára Romana.

River Surfing v Afrike
Water

Utorok 03. 12 2019

River Surfing v Afrike

River surfing, krokodíly, hrochy, žirafy a zebra! Afrika a Zambezi.

Je to tu! Príchod zimy a začiatok zasnežovania oslávili v Jasnej obrovským eventom
Snowboard

Pondelok 02. 12 2019

Je to tu! Príchod zimy a začiatok

2.decembra 2019 - Uplynulý víkend v Jasnej bol v znamení tradičného Winter Jasná Opening. Veľkolepú show v štýle pop-art otvoril Igor Rattaj, predseda dozornej rady Tatry Mountain Resorts a.s., prezlečený za Elvisa Presleyho, ktorému sekundovali The Backwards či takmer autentická

Štefan Horňak a jeho street edit
Skateboard

Piatok 29. 11 2019

Štefan Horňak a jeho street

Ozval sa nám Štefan Horňak z Michaloviec aj s novým editom, sledujte jeho jazdenie nie len na domácich spotoch.

Pozvánka na DC Shred Day do Jasnej
Snowboard

Piatok 29. 11 2019

Pozvánka na DC Shred Day do Jasnej

Pozývame vás na otvorenie freestyle sezóny do strediska Jasná. Práve tam 21. decembra 2019 prebehne už tradičná vítačka snehu, jazdenia, kamošov v super atmosfére pod názvom DC Shred Day.

Klaudia Medlová a Samo Jaroš na Prime Session
Snowboard

Piatok 29. 11 2019

Klaudia Medlová a Samo Jaroš

Slovenský snowboardový top team v zložení Klaudia Medlová a Samo Jaroš si užívajú jazdenie a samozrejme brúsia triky na Prime Sesssion na rakúskom ľadovci Stubai. V miestnom Stubai Zoo snowparku im shaperi a organizátori Prime Park Session vytvorili ideálne podmienky na tréning.

Veer full video a Jesse Paul, Jordan Small, Melissa Riitano, Nirvana Ortanez
Snowboard

Streda 27. 11 2019

Veer full video a Jesse Paul, Jordan

Sledujte full video pod názvom Veer, v ktorom jazdia Jesse Paul, Jordan Small, Melissa Riitano, Nirvana Ortanez, Mike Liddle, Tony Wagner a mnoho Ďalších riderov.

Tri prúžky a Jake Blauvelt, Louif Paradis, Jed Anderson, Forest Bailey, Keegan Valaika
Snowboard

Streda 27. 11 2019

Tri prúžky a Jake Blauvelt,

Sledujte video Hopes Of The Highest v ktorom jazdia Jake Blauvelt, Nik Baden, Jared Elston, Tommy Gesme, Louif Paradis, Derrek Lever, Ben Bilodeau, Craig Cameron, Jed Anderson, Forest Bailey, Keegan Valaika. Street, ale aj backcountry.

Pozvánka na This is Contest 2019 na Červený breh
Snowboard

Utorok 26. 11 2019

Pozvánka na This is Contest 2019

Na Červenom Brehu sa bude celý deň 30.11.22019 jazdiť, súťažiť na snehu. Môžete sa tešiť na jedlo, pitie, sedenie priamo v chate pri krbe, ale aj vonku vedľa prekážok!

Rišo Tury víťazom rakúskej skate súťaže, Jenny tretia
Skateboard

Pondelok 25. 11 2019

Rišo Tury víťazom rakúskej

Rišo Tury si vyjadzil prvé miesto na skate súťaži Love IBK Calling, ktorá sa konala v skate hale v rakúskom meste Innsbruck. Dominika "Jenny" Králiková si vyjazdila príjemné tretie miesto v dievčenskej kategórii. Gratulujeme.

R.I.P. Jake Burton Carpenter
Snowboard

Piatok 22. 11 2019

R.I.P. Jake Burton Carpenter

Do večných prašanových pláni a prísnych žľabou sa v stredu 20.11.2019 večer odobrala legenda snowboardingu Jake Burton Carpenter. Otec značky Burton a aj jendým zo zakladateľov snowboardingu. R.I.P. Ďakujeme za všetko, čo si nám priniesol.

Jamie Anderson a jej Unconditional
Snowboard

Utorok 19. 11 2019

Jamie Anderson a jej Unconditional

GNU riderka Jamie Anderson sa presunula zo súťaží do Britskej Columbie, kde si užila voľný snowboarding. Veľmi príjemný prechod z pretekov na volné pláne a backcountry freestyle a treba povedať, že to Jamie veľmi svedčí.

Volcom prináša video Inexact Odyssey
Snowboard

Utorok 19. 11 2019

Volcom prináša video Inexact

Veľký board firma Volcom prináša svoje video s názvom Inexact Odyssey. Okrem krutého snowboardingu uvidíte vo videu aj skate a legendu Omara Hasana. Okrem neho jazdia na snehu a dreve aj: Torgeir Bergrem, Kevin Sansalone, Jamie Lynn, Terje Haakonsen, Elena Hight, Bryan Iguchi, Hailey Langland,

Nočný powder a street vo videu Contrast: Lumens
Snowboard

Utorok 19. 11 2019

Nočný powder a street vo videu

Jazdenie v noci má sovje čaro, powder v noci má tiež svoje čaro, no a čo street? Tak ten samozrejme má tiež v noci svoje čaro. Sledujte Contrast: Lumens video

Zápražný a ďalší top rideri vo full videu od Primitive Skate
Skateboard

Pondelok 18. 11 2019

Zápražný a ďalší top rideri

Sledujte video Enecore od Primitive Skate v ktorom okrem Mareka Zápražného jazdia aj ďalší top rideri z teamu. Pro Team: Paul Rodriguez, Tiago Lemos, Miles Silvas, JB Gillet, Bastien Salabanzi, Spencer Hamilton, Robert Neal, Marek Zaprazny, Devine Calloway, Carlos Ribeiro, Brian Peacock,

Zolo Strcuľa víťazom Slideshow 2019
Snowboard

Nedeľa 17. 11 2019

Zolo Strcuľa víťazom Slideshow

V Martine sa odjazdil ďalší ročník mestskej jibovej akcie Slideshow. Najlepšie zabrúsil slovenský rider Zoltán Strcuľa, pred druhým Slovákom Jakubom Brziakom. Na treťom miest sa umiestnil Alex Stewart. Najlepším juniorom sa stal Martin Jósza. Gratulujeme.

10 000 skipasov do TMR stredísk na Slovensku, v Čechách a Poľsku len za 9€
Snowboard

Štvrtok 14. 11 2019

10 000 skipasov do TMR stredísk

Lyžiari si môžu urobiť poriadnu radosť! Od štvrtka 14.novembra spúšťa e-shop GOPASS online predaj skipasov do stredísk v Jasnej, vo Vysokých Tatrách (Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica), Szczyrku(PL) a v Špindlerovom Mlyne(CZE). Okrem špeciálnej akcie, ktorá sa týka prvých

Pozvánka na SlideShow 2019 do Martina
Snowboard

Štvrtok 14. 11 2019

Pozvánka na SlideShow 2019 do

Nenechaj si ujsť druhý ročník skvelej snowboardovej akcie v srdci Martina! V sobotu 16.11.2019 sa priamo na Námestí SNP v Martine (pred OC Galéria Martin) ukážu špičkoví riders zo Slovenska a zo zahraničia, a predvedú to najlepšie z ich jibového repertoáru. Teš sa na naozaj

Surfing na umelej vlne je čoraz populárnejší
Water

Štvrtok 14. 11 2019

Surfing na umelej vlne je čoraz

Sledujte jazdenie na umelej surfovej vlne v austrálskom meste Melbourne. Ideálne vlny, ideálna perióda všetko tak, ako na oceáne nezažiješ každý deň.

Delá v Jasnej chŕlia prvý sneh
Snowboard

Streda 13. 11 2019

Delá v Jasnej chŕlia prvý sneh

Žiadny test, ale ozajstné zasnežovanie. O piatej ráno sa v Jasnej roztočili vrtule snežných diel. Na zasnežovanie sa už pripravujú aj strediská vo Vysokých Tatrách.

Očakáva sa množstvo snehu, zima prichádza
Snowboard

Pondelok 11. 11 2019

Očakáva sa množstvo snehu,

Kým predminulé týždne boli suché a pomerne teplé, minulý a tento týždeň sa vyznačujú silnejšími snehovými zrážkami. Stredisko Jasná v Nízkych Tatrách dostalo v posledných dňoch nádieľku snehu a sneženie má pokračovať.

Matúš Machala a jeho sezóna
Snowboard

Piatok 08. 11 2019

Matúš Machala a jeho sezóna

Pozrite si edit Matúša Machalu z jeho jazdenia v minulej sezóne.

Tomáš Kubala a jeho street part 2019
Skateboard

Štvrtok 07. 11 2019

Tomáš Kubala a jeho street part

Ďalší šikovný jazdec z Cubeskateshopu prináša svoj street part. Je ním Tomáš Kubala z Ružomberka.

Krytá lyžiarska hala na Donovaloch
Snowboard

Štvrtok 07. 11 2019

Krytá lyžiarska hala na Donovaloch

Znova sa na pretras dostal projekt zimnej haly, tj. lyžiarskej haly na Donovaloch. O projekte sme informovali už v roku 2016, no tentoraz je projekt o niečo bližšie k realizácii. O čo vlastne ide? Všeobecné informácie nájdete vo videoreportáži RTVS.