Pondelok 09. Júla 2012
Autor: Boardlife
Foto-video: Lulla, Kristián
0 komentárov

Car Wash party a wakeboarding na Wakelake

Zvykli sme si, že na Wakelake v Bratislave sa pravidelne konajú zaujímavé akcie. Či sa už jedná o športové, žúrovnícke, alebo kultúrno-spoločenské. K dispozícii je množstvo atrakcií, wake vlek, bar, móla a hlavne osviežujúca voda, ktorá tieto dni padla vhod asi každému. Sobota 7. júla patrila akcii s názvom Car Wash party.

Party a umývanie aút, ako znel oficiálny preklad eventu sa začala okolo piatej hodiny poobednej. Prišli sme včas, akurát keď bolo miniautíčko prichystané na móle a penostroj začal chrliť penu. Samozrejme počas dňa sa aktívne jazdilo na vleku. K dispozícii sú stále tri prekážky a snáď čoskoro pribudnú ďalšie. Takže nechýbala ani športová časť.

Ideou akcie bolo čo najlepšie a najštýlovejšie umyť pripravený Volkswagen Beetle počas stanoveného časového limitu. Do súťaže sa prihlásilo 5 teamov. Hudba spustená a penostroj začal striekať množstvo peny na auto, umývačov a umývačky a aj okolostojacich ľudí. Umývalo sa naozaj všetkým. Handrami, hubkami, rukami, nohami, zadkami, poprsím (škoda, že len cez plavky a tričko, na ostro by to bola určite väčšia sranda). Dokonca sa na umývanie použili celé ľudské telá a v jeden moment aj holé decko. Rodičia sú určite šťastní, že chalan prežil bez ujmi na zdraví.

Umývalo sa fanaticky, nakoniec všetkú penu spláchnuť zo seba aj auta a čakalo sa na vyhodnotenie poroty. Vystriedalo sa viacero teamov a každý z teamov mal vlastnú techniku umývania, niektoré teamy dokonca zvolili špeciálne obleky. Škoda, že organizátor nezabezpečil jeden promo team s odhaleným poprsím, samozrejme ženským. Aj tak však bola veľká švanda. Kto vyhral túto zaujímavú súťaž? Nevieme, ale každý z umývačov a umývačiek dostal 50€ poukážku na nápoje a jedlo na bare.

Umývacia časť je za nami, išlo sa jazdiť, tak ako po celý deň. Vo vode bolo vidieť niekoľko šikovných riders. Jazdil sa wakeboard, wakeskate, surf a dokonca aj rôzne variácie. Štýlová, teplá sobota pri vode. Čas pokročil a prichádzala druhá, hudobná časť akcie. Pred ňou sa trebalo samozrejme posilniť niečím tuhším. Celý večer bol v znamení Captaina. Po areáli pobehovalo množstvo ľudí a každý z nich mal v ruke fľašku Captaina.

Počas večera hrali Dj Tager a Dj Mairee. Penový stroj neustále chŕlil mega peny a tak sa stalo, že ste videli človeka pokrytého penou od päty po hlavu. Zaujímavé boli hlavne penové čižmy, polobotky a rôzne variácie obuvi. Tancovalo sa, žúrovalo, pilo, spievalo, penovalo, naháňalo a hádzalo do vody do skorých ranných hodín. Príjemná spoločensko kultúrna akcia na Wakelake.

Pozrite si mega sadu fotiek od Lully a Kristiána, zaspomínajte na super akciu a určite sa na wakelake uvidíme aj na ďalšej akcii, poprípade jazdení. Ak sa vám fotky a článok páčili, kľudne zdielajte, alebo napíšte koment, potešíte aj nás. Čaute.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!