Electric Skateboard – jednoducho skvelá zábava na doske
Utorok 01. Júla 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Electric Skateboard – jednoducho skvelá zábava na doske

O skateboardingu a o všetkom s tým spojené vám prinášame v našej skateboarding sekcii takmer neustále. O Electric Skateboards sme však toho príliš veľa ešte nepísali. Preto vám chceme túto zábavku znova bližšie predstaviť a trošku vás na Electric Skateboards namotať.

Skejťáci a ľudia, ktorí sa o doskové športy viac zaujímajú Electric Skateboards určite poznajú. A aj keď klasika je klasika a na elektrických skateboardoch sa nedajú robiť triky Electric Skateboards by si aj tak veľa z nich vedela predstaviť minimálne ako alternatívny spôsob prepravy hlavne na dlhé trate kedy už nohy na skejte neposlúchajú a vlastnú energiu vymeníte za elektrinu. Na elektrických skateboardoch viete maximálne využiť rýchlosť, ktorú tieto skateboardy dokážu nabrať a sú jediným spôsobom, ako viete na pevnej zemi nasimulovať pocit, ktorí zažívajú len surferi. Na Electric Skateboarde v kľude naberiete rýchlosť na slušných 32 km/h a môžete byť kráľom mestských ciest. Na jedno dobitie prejdete dokonca až 60 km.

Až okolo vás len tak niekto presviští na skejte v neuveriteľnej rýchlosti, zistíte, že toto je budúcnosť alternatívnej dopravy a možnosti rýchlo sa niekam presunúť. Do školy, práce, najbližšieho obchodu Electric Skateboards nepotrebuje rovný vyžehlený asfalt, ale neprekvapí vás ani tráva, prípadne menší lesík. Electric Skateboards okrem iného využívajú „zelenú“ energiu a chránia prírodné zdroje.

Elektrické skateboardy predstavujú vzrušujúce športové odvetvie, ale sú aj skvelou alternatívou pre pravidelnú prepravu. Na klasických cestách a v teréne si na nich môžete užívať veľké perfektné oblúky ako na snowboarde.

Ak ste to ešte neskúšali tak neváhajte a kontaktujte predajňu a požičovňu Electric Skateboard: 

Electic skateboard sk

Lediny 26, 841 01 Bratislava 

www.electric-skateboard.sk

email: richard@electric-skateboard.sk

Tel.: +421 905 555 007

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!