Freestyle klub z Banskej Bystrice - Snowstars
Pondelok 10. Marca 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Freestyle klub z Banskej Bystrice - Snowstars

Všetkým známa slovenská snowboardistka Maťa Molnárová a všestranný freestyle rider Martin Popper založili v Banskej Bystrici nový freesyle klub Snowstars. O tom, čo robia a ako sa k ním môžeš pripojiť nám Maťa troška porozpráva a poukazuje v nasledujúcom článku.

Na začiatku zimnej sezóny sme sa s mojím felákom od detstva, super filmárom a všestranným freestyle rajdrom Martinom Popperom rozhodli založiť vlastný freestylový snb klub. Dali sme hlavy dokopy a vymysleli názor klubu Snowstars. Na začiatku nám veľmi pomohol Roman, ktorý nám urobil krásne logo (za čo mu veľmi pekne ďakujeme!), pobehali sme potrebné úrady, odprezentovali klub na školách a naša misia sa mohla začať! :)

Keďže sa s Martinom Popperom freestyle snowboardingu venujeme už veľmi dlho, nápady prichádzali jeden za druhým, deti boli našimi aktivitami nadšené a každý víkend sa pridávali nové a nové posily do nášho Snowstars teamu. S deťmi trénujeme nielen na Donovaloch, ale aj v telocvični, na plavárni a na horolezeckej stene.

Všetky novinky, informácie a aktivity snowboardového klubu Snowstars nájdeš na Snowstars facebooku: www.facebook.com/snowstarsbb

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!