Nedeľa 03. Júla 2011
Autor: Rom Jackson

0 komentárov

Indys & Facebooks

Inšpirovaný videami Kveta, Paľa a Leda z Breck, podujal som sa zostrihať zábery natočené počas dvoch príma dní na konci januára 2011. Ide o hrátky s point-of-view kamerou na paličke vo voľnom teréne.

Zhruba o týždeň mám v pláne zverejniť ešte jedno video zo sezóny 2010, ktoré sa zatiaľ tešilo statusu dokonalej privátnosti, ale dnes sa mi zdá ako dobrý nápad ukázať ho dobrovoľníkom z verejnosti, ktorí naň s dobrým úmyslom kliknú. Okrem citeľného MFP prístupu (volá sa to We Don't Give a Fuck) príjemnej neprofesionálnej partie v ňom uvidíte aj štipku freestajlu.

Keďže by sa patrilo ešte niečo napísať, tak na tomto mieste by som rád vychválil pár veľmi pozitívnych vecičiek, z ktorých som dosť nadšený a pokladám za dobrý nápad vám ich odporučiť. Prvá vec sú canted footbeds, tzn. naklopené base-plates viazaní, ktoré vám výrazne zlepšia prenášanie váhy a odrazy. It's a must! Druhá vecička je Lib Tech TRS - originál hodný všetkých peňazí vyrobený blízko Kanady, ktorý vám dá float ako surf a ak náhodou pôjdete po zjazdovke, ripuje ľad ako powder. Ak ste dievča, tak Roxy Ally brázdiaci obrazovku je tiež gut choice. Tretia vecička sú Nike Zoom Kaiju. "Don't do it?" - "Rüf did it!" Konečne dakto vyrobil ľahké boty, ktoré ultra fixujú chodidlo, nemajú nič navyše, len vymakané matroše, najmä fly-wire na ohybe boty.

Štvrtá vec sú brýle Quiksilver Q2 predávané s druhým sklom a pevným obalom, ktoré sa - div sa svete - čo vôbec nebýva pravidlom - vskutku nerosia. Ak si zadovážite pár takýchto dobrých vecí, ide to samo a nemusíte nič riešiť. Želám vám veľa úspechov a veľa facebookov v tvári pri jazdení bloweru.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!