Jedinečý zážitok - zaleť si pre životný adrenalín s Flying Bulls!
Piatok 25. Septembra 2020
Autor: Boardlife, Red Bull

0 komentárov

Jedinečý zážitok - zaleť si pre životný adrenalín s Flying Bulls!

Nestáva sa často, aby ste mohli absolvovať jedinečný adrenalínový zážitok v rýchlosti niekoľko stoviek kilometrov za hodinu a to vo vzduchu. Nie nejdná sa o turbulenciu lietadla nízkonákladovej spoločnosti. Tento zážitok je adrenalínový a veľmi príjemný!

Piloti Flying Bulls Aerobatic Team, ktorí sa nezastavia ani pred neuveriteľnými kúskami, pretekaním s Gripenmi a pri každom vzlete vyzývajú gravitačné zákony, ti teraz dávajú možnosť stať sa na jeden deň jedným z nich a zaletieť si tak pre životný zážitok!

Na desať vybraných šťastlivcov čaká letecký zážitok snov! Stačí sa zapojiť do súťaže a môžeš byť jedným z nich. Nie len, že sa preletíš v kokpite lietadla s elitnými pilotmi Flying Bulls, naviac budeš mať zaistenú dopravu na letisko, prejdeš si bezpečnostným školením, zoznámiš sa s pilotmi a mrkneš do hangáru.

Navyše si so sebou budeš môcť vziať jednu osobu ako sprievod a keď ti dôjde energia, bude pre vás nachystaný catering a Red Bull priamo na mieste. Pre zapojenie súťaže stačí vyplniť formulár na stránkach https://www.redbull.com/sk-sk/projects/flying-bulls-sutaz-zalet-si-pre-zivotny-zazitok a odpovedať prostredníctvom neho na štyri súťažné otázky.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: redbull sutaz

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!