Streda 21. Decembra 2011
Autor: Mišo Púchy
Foto-video: Archív
0 komentárov

Krok Spet predstavuje nový videoklip

KROK SPET, Neznámy interpret, MC Benjamen a Natalie v novom videoklipe od známeho kameramana Miša Púchého. To však nie je všetko. Za Neznámym interpretom sa skrýva Milan Jagerčík, skater z Banskej Bystrice.

BLF: Takže Neznámy Interpret predstav sa nám, kto si odkiaľ si a hlavne prečo je tento článok na boardlife.sk?
N.I: Nazdar, moje meno je Milan Jagerčík som z Banskej Bystrice a prezentujem skupinu KROK SPET. Prečo na Boardlife?, lebo som jazdil na skateboarde asi 10r, chvíľku ma sponzoroval Spectrum, Core a Rivel.

BLF: Ako si sa dostal zo skateboardu a skateboardových súťaži pred mikrofón a na pódium?
N.I: Tak už ako jedenásť ročný fagan som behal po uliciach na skateboarde so slúchatkami v ušiach a počúval funk, jazz, rap, vždy som mal blízko k hudbe a vždy som ju chcel robiť. Vlastne som mal vždy blízko k umeniu celkovo, maľoval som aj na plátno. Asi v šestnástich som začal skladať prvé beaty a neskôr som začal písať prvé texty v tej dobe som sa zoznámil s MC Benjamenom a začali sme robiť prvé nahrávky. Po zraneniach na skateboarde som prestal jazdiť a hudbe sa teraz venujem naplno.

Videoprofil Milana Jagerčíka z roku 2007 by Adam Čvikota

BLF: Prečo pravé KROK SPER?
N.I: KROK SPET sú prvky starej hudby s novým zvukom, nevravím, že sa mi nepáčia nové packy a že ich nikdy nebudem robiť, ale zatiaľ holdujem najviac funkovým veciam a chcel by som mat na tom postavené aj koncerty, živé nástroje, hudobníkov a Dj.

BLF: Kto vám robí produkcie? Kto všetko sa podieľal na klipe? Ako to bolo s Natalie?
N.I: Produkcie robím výhradne ja plus mi pomáhajú hudobníci. Nechcem iných producentov, pretože chcem aby bol KROK SPET tamto jedinečný. Doma budujem svoje vlastné štúdio, ktoré ešte nie je úplne dokončené. Klip som robil spoločne s Michalom Púchym od scenáru až po strih. Bola to super spolupráca a dúfam, že ich bude viac. Pomáhalo nám veľa ľudí, ktorým ďakujem za spoluprácu. Osloviť Natalie bol môj nápad, riešil som to cez jej managerku Dominiku a nebol žiadny problém. Napísal som jej text, ktorý si upravila podľa seba, určíte s ňou chcem spolupracovať do budúcna.

BLF: Pracujete na albume? Budú aj koncerty?
N.I: Áno, album je rozpracovaný, dúfam, že ho dokončím čím skôr. Určite bude buduci rok, chcem mať na ňom veľa hudobníkov, bude to niečo úplne iné, bude to jednoducho KROK SPET. Koncerty chceme robiť, pripravil som novú show spoločne s Benjamenom a Dj Wailom.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!