Music Fest Skalica - Extreme Sports Edition!
Piatok 25. Júla 2014
Autor: PR

0 komentárov

Music Fest Skalica - Extreme Sports Edition!

Je to mesiac, čo sa v Skalici uskutočnilo najväčšie podujatie zamerané na extrémne športy - Music Fest Skalica - Extreme Sports Edition!

28.6.2014 Skalica ožila adrenalínom a zakončila to neuveriteľnou párty! Na jednom mieste sa stretla špička jazdcov z Čiech a Slovenska, kapiel, djs a kotol ľudí zabezpečilo poriadnu show! Od poobedných hodín sa striedala jedna show za druhou! Freestyle motocross, VSA Xtreme Show v Max rampe, moto TV show so Stuntriders, wakeboarding, Happyend skate street zone, streetworkout, MTB/BMX/Skate sa postarali o poriadnu dávku adrenalínu!

Záver patril kapelkám ako je Zoči Voči, Ektor, Sapere Aude, Kontrafakt, Dj Lucky Boy & Dj Akvamen! Už teraz môžme spokojne povedať, že sa vidíme opäť o rok a ty čakaj oveľa nadupanejšiu show a poriadny náklad kapiel! 

Čo sa odohralo v Skalici sa dozvieš z videa, ktoré pre vás pripravil KP production a z fotiek od MCH photography. Veľké dík patrí predovšetkým sponzorom a organizátorom tejto neskutočnej akcii! See Ya Next Year!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!