Premiéra videa (A)Wake, jazdenie, baby, žúrka, miss a oveľa viac
Streda 31. Júla 2013
Autor: Boardlife
Foto-video: Števo Kurilla
0 komentárov

Premiéra videa (A)Wake, jazdenie, baby, žúrka, miss a oveľa viac

Cez víkend, konkrétne v sobotu 27. júla 2013 sa v areáli Wakelake na zlatých Pieskoch v Bratislave odohrala celodenná žúrka, ktorá vyvrcholila premiérou prvého slovenského wakeboardového filmu (A)Wake, o ktorý sa postaral Dano Brogyányi. Ako bolo?

Opisovať dianie počas celého dňa na Wakelake, je skoro nemožné. Tak sa aspoň v skratke sa vráťme k sobote, počas ktorej ste na Zlatých mohli zažiť naozaj všeličo. Úplnou samozrejmosťou je jazdenie. Wakeboarding a wakeskate si môžete vyskúšať aj na viacerých prekážkach ako funbox, vyhadzovačka, tri kickre a ďalších. To už ale väčšina z vás dobre pozná. Počas premiérového dňa však nechýbala ani zábava pre „nejazcov a nejazkyňe“. Páni si oči vyočiť išli počas miss Carat tunning módnej prehliadky, kde bolo vidieť veľké veci. Ako tak rozmýšľame, tie vidieť každý pekný a slnečný deň na Wakelake.

Wakelake

Najlepší chalani na wakeboardoch predviedli krátku session, kde ukázali, že vedia jazdiť nie len v bare, ale aj na vode. Ďalšou z množstva sprievodných akcií bol Wakelake carwash. Ako názov napovedá, ide o umývanie auta. Do súťaže sa zapojilo 6 teamov, medzi ktorými nechýbali ani dva čisto chalanské. Umývalo sa veľké auto, takže o zábavu bolo postarané. Počas celého dňa sa riadne bavilo, tancovalo, jazdilo a samozrejme aj čo to konzumovalo. Prichádzal večer a všetci, čo podporili premiéru kúpou lístka nedočkavo očakávali premiéru prvého slovenského wakeboardového filmu (A)Wake. Viac o natáčaní videa sa dozviete z nášho článku. Aký bol film? Na to si musí každý odpovedať sám. Pre tých, ktorí video nevideli máme dobrú správu, malo by byť ešte niekoľko možností zahliadnuť ho a samozrejme časom bude pravdepodobne prístupné aj online.

Čo viac dodať k sobotňajšej megažúrke na Wakelake? Keď si nebol/a a nezažil/a, tak určite raz musíš prísť. Či už jazdiť, relaxovať, SUPovať, lietať, alebo tancovať a zabávať sa. Na chvíľku sa na Wakelake zastavil aj náš kameraman Števo Kurilla, ktorý bol zvedavý na wakeboaridng, no nakoniec v jeho objektíve skončilo niečo iné. Ale ten príbeh poznáte. Vidíme sa znova na nejakej z množstva akcií na Wakelake, ale najradšej vás uvidíme na vleku, a ešte radšej na prekážkach.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!