Prvé kolekcie plaviek z dielní austrálskych surfových značiek
Piatok 25. Marca 2016
Autor: PR
Foto-video: snowboard-onlilne.sk
0 komentárov

Prvé kolekcie plaviek z dielní austrálskych surfových značiek

Prvé kolekcie plaviek na leto 2016 predstavili tradične austrálske surfové brandy Roxy, Quiksilver, Rip Curl a tiež anglická značka Animal. Dámske plavky sa tento rok ponesú v duchu exotiky a etno motívov, nebudú však chýbať ani jednofarebné minimalistické modely. Pánske boardshortky budú striedme, avšak aj milovníci extravagancie si nájdu to svoje.

RoxyAnimal tento rok opäť prichádzajú s radom bandážových podprseniek ale stále sa presadzujú aj večné „trojuholníkové“ bikiny. Čim menej materiálu má vrchný diel, tým lepšie. Aj spodné diely plaviek sú pomerne minimalistické, často so šnúrkami po bokoch. 

Čo sa vzorov týka, tak celá kolekcia Roxy je tento rok inšpirovaná indiánskou tematikou a nie je tomu inak ani u plaviek. Nechýbajú však ani obľúbené exotické kvetiny a nádherné háčkované bikiny. V duchu etno sa tiež nesie aj kolekcia Animal. Na rozdiel od striedmejších pastelových farieb u Roxy prichádza táto značka s výraznejšími farbami. Rúžová, fialová, odtiene modrej a samozrejme čierna, biela a šedá. To sú farby tohto leta.

Pánske šortky Animal, Rip Curl aj Quiksilver tento rok vyzerajú tiež pomerne striedmo. Prehnané farebné kombinácie sú úplne mimo a naopak sa presadzujú jednofarebné modely a kombinácie niekoľkých nie príliš kontrastných farieb. 

Vyberú si však aj milovníci výraznejších modelov. Môžu siahnuť po sýto červených, žltých alebo tyrkysových šortkách Quiksilver alebo zvoliť plážové motívy. Veľmi podarené sú modely Quiksilver Acid Print z ako keby nedokonale zafarbenej látky v pastelových odtieňoch. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!