Quiksilver a Travis Rice predstavujú najlepšiu snowboardovú kolekciu k filmu „The Fourth Phase“
Pondelok 29. Augusta 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Quiksilver a Travis Rice predstavujú najlepšiu snowboardovú kolekciu k filmu „The Fourth Phase“

Posledných desať rokov Quiksilver podporuje americkú snowboardovú ikonu Travisa Riceho tým, že pre neho vytvára a vyrába technické oblečenie najvyššej kvality, ktoré spĺňa všetky jeho priania a očakávania na cestách za dobrodružstvom aj v tom najnáročnejšom prostredí. Pri príležitosti vydania nového filmu Travisa „The Fourth Phase“, produkovanom Red Bull Media House, Quiksilver a Travis Rice navrhli a vyvinuli jedinečnú snowboardovú kolekciu. Celosvetová premiéra „The Fourth Phase“ prebehne 2. októbra a do predaja sa film dostane 3. októbra.

Táto kolekcia je výsledkom úzkej spolupráce medzi Quiksilverom a Travisom. Vďaka skutočne progresívnej kombinácii nových technológií a dizajnu sme vytvorili radu oblečenia a doplnkov, ktorá je jednoducho najlepšia, čo sme kedy urobili.

„Všetko, čo som sa naučil behom svojho života, bolo pre mňa len prípravou k uskutočneniu výziev, ktoré na mňa čakali behom tohto natáčania. Ponorenie sa a splynutie so zimnou divočinou s výnimočnými kamarátmi a sľub, že nebudeme jazdiť nič, čo sme doteraz pokorili, urobil tento projekt doposiaľ najzaujímavejším.“ Hovorí Travis Rice.

Highline: travis Rice Snowboardové oblečenie vo filme The Fourth Phase

Keď Travis vysadol z helikoptéry na hrebeňoch Aljašských hôr, mal na sebe práve toto oblečenie. Highline kolekcia predstavuje najvyššiu kvalitu nepremokavej outdoor technologie. Produkty udržujú teplo a sucho počas celého dňa v najdrsnejších horských podmienkach. K dispozícií od 1. októbrau vybraných predajcov značky Quiksilver.

Highline LTD: Výstroj filmového štábu The Fourth Phase

Rada Quiksilver Highline Ltd byla vytvorená špeciálne pre dobrodruhov. Behom natáčania ju nosil celý filmový štáb. Je vyrobená z najpokročilejšej GORE-TEX® textílie, celkovo ľahká a veľmi priedušná. Bunda Mamatus GORE-TEX® 3L C-KNIT™ je klenotom technológie a ponúka špičkovú vodeodolnosť.

Travis Rice x Quiksilver

Rada oblečenia a doplnkov Travisa Riceho je určená pre každodenný pobyt v prírode. Čisté a klasické produkty s ikonickým travisovým logom sú ideálne pre fanúšikov jedného z najväčších snowboarderov všetkých dôb. K dispozícii u vybraných predajcov značky Quiksilver.

„Vďaka tomuto filmu sme sa dostali na niektoré miesta na svete s najdrsnejšími klimatickými podmienkami. Či už bol mrazivý vietor, ľad, alebo len hlboký sneh, s pomocou snežných skútrov, helikoptér a ľudských síl sme tieto nepriazne počasia prekonávali. Myslím si, že ideálna kombinácia Gore-Texu, Polartecu a 30. ročnými skúsenosťami Quiksilveru v tomto odbore sme vytvorili kolekciu vhodnú pre maximálnu ochranu v týchto podmienkach. A buďme úprimní, v prípade, že s necítite dobre  a pohodlne, nemôžete dosiahnuť najlepšieho výkonu a nebudete šťastní. Nie len ja, ale aj celý filmový štáb sme si vyskúšali moju kolekciu a môžeme sa za ňu zaručiť. Nepremokavá, priedušná a odolná voči vetru, taká je moja kolekcia. Poskytuje každému jazdcu najlepšiu ochranu proti nepredvídateľných vplyvom matky prírody. See you in the forest.“ Travis Rice.

Flashback – Travis Rice ikonická rada oblečenia

Behom posledných desiatich rokov Quiksilver hrdo podporoval Travisa Riceho na jeho vzrastajúcej ceste do nových výšin, kedy sa mu podarilo preniesť snowboarding na filmové plátna. Na druhej strane jeho snaha posúvať hranice, sa stala pre nás inšpiráciou k tvorbe toho najlepšieho. Pri pohľade späť na našu desaťročnú spoluprácu, sú tieto dva ikonické outfity skvelou pripomienkou toho, akú dlhú cestu sme spolu prešli.

Nezabudnite, že film The Fourth Phase bude vysielaný 2. októbra 2016 na Red Bull.tv a neskôr bude k dispozícii aj vo viacerých obchodoch Quiksilver.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: quiksilver travis rice fourth phase

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!