Pondelok 22. Augusta 2011
Autor: Boardlife
Foto-video: Lulla, Kristián, Peťo
0 komentárov

Report z Grape festivalu a Boardlife zóny - časť 1.

Letné prázdniny sú charakteristické dovolenkami, ničnerobením, voľnom, užívaním si letných aktivít a samozrejme aj festivalmi. Jedným z najväčších na Slovensku, je aj Grape festival, ktorý sa konal 12.-13. augusta v Piešťanoch. Koncerty, pivko, zábava a ani Boardlfie.sk nesmeli chýbať.

Festival začínal v piatok. My sme tam samozrejme boli už o pár dní skôr. Prvou veľkou novinkou na festivale, ktorú sme doniesli v spolupráci s Husky, bolo Boardlife stanové mestečko. Už na začiatku, teda tri týždne pred festivalom, bolo o neho veľký záujem. Stačilo sa registrovať na webe, požiadať o jeden z niekoľkých stanov, zaplatiť vratnú zálohu a mohli ste bývať. V piatok čakal už postavený stan na svojich obyvateľov v stanovom mestečku. Nemuseli ste si trepať svoj vlastný stan a pracne ho rozkladať/skladať.

Bohužiaľ počet stanov bol obmedzený. Dostali sa len k tým najrýchlejším. Túto pohodlnú možnosť využilo 67 ľudí v 20-tich stanoch. Veľa ľudí si chcelo postaviť aj svoj vlastný stan v mestečku, bohužiaľ sa to z priestorových a organizačných dôvodov nedalo. Takže, to bolo Boardlife stanové mestečko, strážené našimi kamarátkami a kamarátmi.

Viac fotiek z Grape Festivalu a Boardlife zóny nájdete v ::: GALÉRII :::

Teraz niečo o Grape. V piatok bolo pripravených niekoľko hudobných hviezd. Z domácich to boli PPP, Vec, Hafner, Beyuz, Zverina, B-Komplex a mnoho ďalších. Zahraničných interpretov v piatok zastupovali megahviezdy The Hurts, Interpol, The Sounds. Hlavne snowboardová scéna sa tešila na The Sounds, ktorí mali svoje skladby vo viacerých známych snowboardových videách. Škoda, že vystupovali až po jednej hodine rannej.

Viac fotiek z Grape Festivalu a Boardlife zóny nájdete v ::: GALÉRII :::

Popri koncertovaní na troch hlavných stages, ste sa mohli kultúrne vyžiť v cinema stane, kde sa premietali zaujímavé filmy a projekcie. Vedľa Boardlife stanového mestečka bolo ďalšie stanové mestečko s názvom Kempingski. Zaujímavé boli hlavne pomenovania „ulíc“ v ňom. (Vecova, Interpolská...)

Viac fotiek z Grape Festivalu a Boardlife zóny nájdete v ::: GALÉRII :::

Veľmi príjemným spestrením festivalu bol Urban Market, kde ste sa mohli pokochať štýlovými vecami. A nemuseli ste sa len kochať, mohli ste si aj niečo zaujímavé kúpiť. K tomu kávička, alebo čerstvé ovocie. Jednoducho, každý si prišiel na to svoje. Prebiehali aj maľovania na steny, foto lomo súťaže a predstavovania foťákov, rôzne diskusie, prednášky.

Tak a toto je záver dnešného prvého článku. Vychutnajte si video od nášho redaktora Roba Ludrovského, množstvo fotiek (aj v galérii ďalšie) od Lully, Kristiána a Peťa Gerbela. čoskoro príde druhá časť a k nej skateboardová časť. Uff.. Dokopy 3 reporty z Grape Festivalu 2011.

Ďakujeme za priazeň! 

Viac fotiek z Grape Festivalu a Boardlife zóny nájdete v ::: GALÉRII :::

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!