Štvrtok 15. Decembra 2011
Autor: Boardlife
Foto-video: Mat Rendek
0 komentárov

The Art of Flight - Martin

Martin, Martin. Miesto konania predposlednej premiéry The Art of Flight na Slovensku. Mesto blízko hôr, takže pozitívne naladených ľudí na snowboarding malo byť neúrekom. Ako to naozaj všetko bolo, sa dočítate v našom reporte.

Z Bratislavy to máme po diaľnici vyše dvoch hodín, po Žilinu klasicky super a ďalej je to lotéria. My sme si nezvolili ideálne. Prvý krát som šoféroval čierneho diabla, veľkú čiernu dlhú dodávku. Fajn pocit. Ten však prestal v momente, kedy sme 2,5km za Žilinov zastali na cca 30 minút. Asi 10 áut pred nami sa vybúralo auto a kamión. Masaker. Avšak cestopis vás určite nezaujíma, poďme do Martina.

Premiéra skvelého snowboardového videa The Art of Flight bola plánovaná aj v Martine. Termín spadal na 9.12. 2011, čo bol piatok, takže žiadna práca v sobotu, teda nie pre každého, ale pre väčšinu. Naša práca nám robí radosť. Premietanie sa konalo v starom, no veľmi príjemnom kine s názvom Moskva. Klasicky na nás čakal v úvodné hodiny branding, rozkukanie sa po kine a hlavne chilovanie.

Kino Moskva v Martine je ešte z éry starých klasických. Veľká pekná sála, drevené sedačky s poťahmi, popcorn za pár centov. Tešili sme sa na premietanie a zvuk. Oficiálny čas premietania bol plánovaný a mediálne odkomunikovaný na 20:00, ale samozrejme že aj tu, ako asi v každom meste, sa našlo niekoľko ľudí čo chodia do kina 20 minút neskôr, alebo 10 minút pred koncom premietania. Ich chyba. Sála bola aj tak full.

Ešte pred samotnou premiérou videa prebehla tombola o skvelé ceny. V Martine bola lákladom snb doska Lib Tech Travis Rice promodel. Ten nakoniec vyhral mladý chalan. Okrem dosky ste mohli za účasť, ktorá bola samozrejme zadarmo, získať čiapku, tričko a kulich s motívom The Art of Flight. Pár cien taktiež letelo vzduchom, aby chalani z Quiksilveru urobili radosť ďalším.

Už pred samotným premietaním sa začali v kine a pred ním zgrupovať rôzne individuá typu hajlujúceho rappera, alebo podobných anomálií. Stretnúť človeka v kine na chodbe, ktorý držal litrovku akéhosi oslepovača v tekutej forme, nebol žiadny problém. Malo to dve stránky, ako asi všetko. Začnem pozitívnou. Toľko výskaní a potlesku počas premietania filmu sme nepočuli, Martin má v tomto veľké +. Ktoré následne stráca, keďže sa musela 2x volať polícia. Potagované nové záchody v kine, hovoria za všetko. Škoda, veľa nechýbalo a v Martine mohla byť jedna z najlepších premiér.

Video sa odohralo, zvuk bol veľkolepý a aj obraz. Potvrdila sa aj teória, že v kine je to veľkolepejšie, úžasnejšie a neopakovateľnejšie, ako doma na 19 palcovom monitore. Tak určitééé. Práve pre to sa chodí do kina. Zažiť to úplne inak, zažiť to s ďalšou tristovkou ľudí na mega plátne a za burácajúceho soundsystému. Sme radi, že sa vám páčilo, robili sme to hlavne pre vás.

Zbaliť, zabaliť, zrolovať (myslíme press stenu The Art of Flight), nasadnúť a smer pani – Čierna pani, náš nocľah v Martine. Spať sa nám však nedalo a hlavne nechcelo, keďže prichádzala afterka v klube Fest 69. A nebola to obyčajná afterka. Pracovali na nej Haf a Beyuz spolu s Cifim a Zetuzetou. Črtala sa moderná show v Martine. Kapitán, jeden dva, par trackov a mohlo sa ísť na koncertovanie. Haf zadal pár svojich klasických trackov, dokonca mal aj celkom slušné obecenstvo, ktoré dvíhalo ruky až k nebesiam. Dokonca Hafovi do backstage došiel týpek s CD, aby mu ho podpísal. To bolo fakt milé.

Po koncerte šup do perín, čakala nás na druhý deň Nitra. Aké to bolo tam, sa dočítate čoskoro. Prezradím, že to bolo TOP a na hranici! Takže Díkes všetkým, čo sa na premiérovej tour podieľali, lúčime sa s Martinom, predposlednou zastávkou a smerujeme do Nitry. Pá pá.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!