Streda 07. Decembra 2011
Autor: Boardlife
Foto-video: Mat Rendek
0 komentárov

The Art of Flight - Žilina

The Art of Flight, skvelé snowboardové video, vlastne film sa po premiére v Bratislave presunul do ďalších miest na Slovensku. Druhým mestom, ktoré sme spoločne s Quiksilverom a TAoF navštívili, bola Žilina. Stred týždňa, streda 30.11.2011.

Redakcia Boardlife.sk pred niekoľkými rokmi úspešne absolvovala celú tour s That's It, That's All. Ešte teraz spomíname na skvelý film, party, žúrovanie. Preto sme sa tešili aj na tour s The Art of Flight. Bratislavu sme si veľmi úspešne odškrtli, vyše 800 divákov, skvelá party. Nasledovala Žilina, v stredu 30.11.2011. Pozrime sa na ňu bližšie.

Premietanie bolo naplánované na 19:00 a 20:30 (treba sledovať naše správy, keďže ich v prípade zmeny vieme okamžite aktualizovať) v nákupnom centre Mirage. Naša cesta začínala v Bratislave, kde ma s Yancom Králom (DJ) naložili chalani z Quiku a Dakine (Pinďa a Karlos). Fotograf Matúš Rendek a „šéf“ výpravy Culka už čakali v Žiline. Ubytovať sa a pripraviť premiéry v kine a afterku v klube Smerr.

Mám rád premiéry v kinokomplexoch, keďže je tom skvelý zvuk, pohodlné sedenie, kvalitný obraz, klimatizácia, pukance. Na film The Art of Flight sa prišlo v Žiline pozrieť veľké množstvo ľudí. Na obe premietania sa kinosál naplnili do posledných miest a dokonca viacero divákov sedelo na schodoch. Nebudeme zatĺkať, menšie nedorozumenia v časoch premietania spôsobili, že sa úvodné premietanie o hodinu posunulo. To však vôbec nevadilo, na film sa určite každý kto prišiel, tešil.

Ide sa ďalej. Z videa v Žiline som mal veľmi dobrý pocit, keďže počas premietania bolo počuť vzdychy (samozrejme zo skvelých trikov vo videu), óookanie, potlesk a pískanie. Tak to má byť, emócie netreba schovávať. Pred premietaním a po ňom ste si v stánku mohli zakúpiť tričká, kulichy, DVD The Art of Flight. Záverečné premietanie skončilo a Pinďa všetkých pozval na afterku do klubu Smerr, kde sa už Dj Yanco Král rozcvičoval. 

Žilinu sme si počas premiéry nestihli pozrieť, len dve nákupné centrá, dáke čučáky (predajne rýchleho občerstvenia, poz. redakcie) a išlo sa na premietanie a žúrovanie. Pred začiatkom žúru prišla na rad tombola v ktorej ste mohli vyhrať čiapku, šiltovku, tričká TAoF a špeciálnu zimnú bundu. Sme radi, že sa šťastie usmialo na ľudí, čo žijú snowboaringom. To sa už blížila polnoc.

Dj Yanko začal krútiť svoje vinyly čoraz rýchlejšie. Parket však nebol rozpálený, predsa len stred týždňa praje skorej študentským partys na intrákoch. Medzi skalnými v Smerre bolo vidieť riderov z Vrátnej, baby navštevujúce Quik akcie pravidelne a aj pár skate/snb tvárí ako Michal „Smrťák“ Horečný. Pilo sa ako sa na Žilinu patrí. Obľúbeným nápojom bola Havana a pivo.

Prebehli tancovačky, barové pozývačky, Matúš Rendek fotil ako o život, z vyše 700 fotiek z prvého večera je uverejniteľných tak 40, nikto sa nechce vidieť ovínený, opivený, alebo ohavanovaný. Na to, že sa v klube stretli poväčšinou skalní, sa žúrovalo až do druhej hodiny rannej. 

To však nebol koniec žúru. Na recepcii nášho hotela, sa dávala pokapurková. Prvá kapurková prebehla v klube. Dávať si na záverečný drink gin, ktorý smďo-vonia po borovičke nie je najlepší nápad. Hlavne keď pijete celý večer víno. Yanco to následne okomentoval po svojom. Presun do hotela, recepcia,pokapurkove dirnky, šampanské, živijó, oslava narodenín, žiadne čučáky, fúzová session s ducktapeom, rýchly a úspešný shogun a spať.

Ráno bolo krásne, raňajky, rozlúčka s milým hotelierom a ešte milšou jeho dcérou a smer Košice. Díky Žilina, že ste sa prišli pozrieť na skvelý film TAoF, dúfame, že sa vám páči a ostane vo vašich očiach čo najdlhšie. Prišlo vás naozaj veľa, čomu sa tešíme. Taktiež afterka v klube bola príjemná. Rodinná atmosféra je veľakrát viac ako nabitý podnik s nepríjemnými ľuďmi.

Ďalší príbeh The Art of Flight z Košíc. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!