Streda 01. Februára 2012
Autor: Boardlife
Foto-video: Black Flys
0 komentárov

BlackFlys.sk

Slnečné okuliare Black Flys – distribúcia, predaj

Populárne slnečné okuliare značky Black Flys dorazili do ulíc v roku 1991 v epicentre kultúry mladých v Orange County, Kalifornia. Od vtedy sa slnečné okuliare Black Flys inšpirované Južnou Kaliforniou rozšírili do celého sveta.

Slnečné okuliare Black Flys zostávajú inšpirované športovým prostredím ukazujúcim dominanciu v surfingu, snowboardingu, skateboardingu, wakeboardingu, BMX a Freestyle motocrosse. Slnečné okuliare Black Flys sa stali kľúčovou voľbou jazdcov pri ochrane zraku a v lifestyle. 

Značka Black Flys je mixom sex-appealu a West-Coast kultúry. Sú vyrábané v nadčasovom štýle a určujú trendy už viac ako 20 rokov. Black Flys vyrábajú slnečné okuliare rôznych štýlov a materiálov pre mužov a pre ženy. V kolekcii nájdete slnečné okuliare kovové, plastové, ručne vyrábané, s polarizačnými či nerozbitnými sklami.

Na Slovensko prišli slnečné okuliare Black Flys koncom roku 2011, keďže aj na Slovensku sú ľudia, ktorí chcú byť Black Flys. Tak ako mnoho známych osobností po celom svete. 

Ak sa ti slnečné okuliare Black Flys páčia a chceš si ich vyskúšať čekuj stránku www.blackflys.sk v sekcii „Kde ich kúpiš“. Prípadne objednávaj priamo zo stránky. FLY 4 LIFE...

Kontaktné info

Web: www.blackflys.sk

Adresa: Učiteľská 5, 969 01 Banská Štiavnica

Tel.č.: +421 918 037 948

e-mail.: info@blackflys.sk

Blackflys facebook fanpage: http://www.facebook.com/pages/slnečné-okuliare-Black-Flys/140495022710711

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!