Pondelok 23. Apríla 2012
Autor: lentila

0 komentárov

Coeur Salon - kadernícky salón v centre Bratislavy

Kaderníctvo COEUR SALON sa nachádza v širšom centre Bratisalvy. V štýlovo zariadenom salóne Vás privíta malý, avšak profesionálny tím, ktorý kladie dôraz na osobitosť každej klientky či klienta, otvorenosť, komunikatívnosť a vaše želania.

Cieľom je do Vášho účesu zapojiť Váš životný štýl, pretože len Vy sa vlasov denno-denne dotýkate a poznáte ich klady a zápory a viete koľko priestoru máte na ich úpravu. Vy nám poskytnete  informácie a my Vám dáme na mieru vytvorený štýlový, progresívny účes.

K hlavným  princípom tímu Coeur Salon patrí  venovať maximum času strihu a minimum finálnej úprave. Takto pripravený strih Vám bude po cely čas do ďalšej  návštevy robiť len radosť bez nežiaducich efektov.

V neposlednej rade venujeme pozornosť aj vhodne vybraným produktom na ošetrenie vlasov s najkvalitnejšou kozmetikou Loreál profesionel.

Kaderníkov z COUER SALON ste mohli vidieť aj na Get Ready For Summer Party. 

Kontakt:

COEUR SALON - Miroslava Nemšovská

Skalná 1, 811 07 Bratislava

Tel: 00421 903 848 279     

E-mail: mirka.nemso@gmail.com

Více zde: http://www.coeursalon.sk/

Více informácií nájdete na: www.coeursalon.sk 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!