Štvrtok 07. Marca 2013
Autor: lentila

0 komentárov

HeavyTools.sk

Dostupné, štýlové, snowboardové/lyžiarske ale aj streetové oblečenie a doplnky Heavy Tools.

Výrobky Heavy Tools sa zameriavajú na aktívny, slobodný a nezávislý životný štýl, ktorý vytvára spojenie medzi športom a každodenným oblečením moderného človeka.

Dvaja bratia Feldänzerovci začali v roku 1988 v Rakúsku vyrábať pre seba a svojich priateľov surfové dosky, ktorým dali meno Heavy Tools. Časom sa stali jednou z popredných značiek. Na začiatku 90-tych rokov sa značka rozšírila o kompletný mountain Bike a BMX sortiment. Po rokoch investovania do vývoja a testov sa meno firmy vyšplhalo medzi popredné značky na športovom trhu. V druhej polovici 90-tych rokov sa firma strategicky rozhodla, že by bolo potrebné k vysokokvalitným produktom Heavy Tools vytvoriť maximálne sa prispôsobujúce a vysokokvalitné oblečenie, ako tričká, mikiny, bundy, snowboardové/lyžiarske oblečenie, ktoré svojim vonkajším dizajnom, pohodlným nosením a životnosťou vyhovie vysokým nárokom pri športovaní. 

Kontakt:

web/shop: www.heavytools.sk

Tel: +421 2 332 15 402 

e-mail: webshop@heavy-tools.sk 

FB: www.facebook.com/HeavyTools.sk

Odteraz je možné vytvoriť objednávku na e-shope Heavy Tools kedykoľvek a kdekoľvek! Heavy Tools priniesol na trh novinku – mobilnú verziu e-shopu kompatibilnú s mobilnými telefónmi.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!