Streda 15. Augusta 2012
Autor: lentila
Foto-video: www.skimboardling.cz
0 komentárov

Skimboarding.cz

St.Stream skimboarding - skate na vode alias surf bez mora

Skimboarding je rýchlo rozvíjajúci sa adrenalínový šport, ktorý kombinuje jazdu na skateboarde a surfe. Šport, ktorý vznikol v Californii pod rukami záchranárov k prejazdom plytkých lagún sa postupne prepracoval až do dnešných freestyle trikov, skokov, railov a ďalších prekážok. Skimboarding si obľúbilo aj množstvo skateboardistov, snowboardistov a surferov, ale aj ďalších športovcov, ktorí chcú zdokonaliť rovnováhu a kondíciu tela pri totálne uvoľnenej zábave. Ide o nekompromisnú a neopozeranú zábavu, ktorá dokázala nadchnúť veľký počet ľudí po celom svete. 

Značka St. Stream je priekopníkom skimboardingu v Čechách a postupne sa snaží nájsť si svojich priaznivcov tohto extrémneho športu aj na Slovensku. U veľkého počtu jazdcov sa jedná o srdcovú záležitosť a berú ju ako letný životný štýl, do ktorého radi príjmu ďalších a ďalších nadšencov. Vďaka kontaktom na skimboarderov v Európe i za morom sa skimboarding dočkal medzinárodných súťaží, v ktorý sa chceme zúčastniť a dúfame, že s nami vyrazia do sveta aj slovenskí rideri. 

Viac informácii o skimboardingu nájdete na www.facebook.com/st.stream

Kontakt:

web/shop: www.skimboarding.cz

Tel: +420 737 279 435

e-mail: st.stream@seznam.cz

FB: www.facebook.com/st.stream

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!