5 tipov, čo splašiť na poslední chvíli pod stromček!
Nedeľa 18. Decembra 2016
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

5 tipov, čo splašiť na poslední chvíli pod stromček!

Pokiaľ ešte nemáš darčeky, môžeš skúsiť rozvešať po byte ponožky. Ak ale neveríš konšpiračným teóriám alebo sobom, ktorí sú údajne za tvoje darčeky zodpovední, zostáva celá tá zložitá úloha na tebe! Pretože vieme, že vybrať dobré darčeky nie je sranda, sme tu my a s nami päť tipov, čo omrknúť!

Nike Cortez

Každý by chcel tenisky, v ktorých Forrest Gump prebehol Ameriku. Ideálne, pokiaľ chceš niekoho potešiť, ale aj naopak, proste pošleš obdarovaného prebehnúť Ameriku a máš pol roka kľud.

Drevené hodinky

Tieto hodinky sa neodkladajú ani na nudistickej pláži. Teda v prípade, že si na nudapláž niekto bežne berie hodinky. Pokiaľ ich kupuješ profesionálnemu potápačovi, tak to nie je dobrý nápad, inak je to ale skvelý darček!

Vansky

Novým kúskom od Vans v telovej farbe rozhodne nezarmútiš, nie je to síce úplne na zimu, ale na ich čistý design je lepší pohľad než na televíziu, takže ako terapia pre vášnivých telenovelistov je to skvelá voľba!

Šiltovka

Šiltovka s poriadnym šiltom sa hodí tým, ktorí sa snažia nepozorovane zbaviť zoschnutého stromčeka na konci januára, pretože kamery sú všade a len tak ho hodiť do najbližšieho koša nie je úplne kóšer.

Batoh

Stromček sa dá tiež narezať a odniesť po kúskoch, to je osvedčené. Skvelo k tomu poslúži decentný batoh, pretože ťahať polienka v ruke nie je úplne nenápadné. To je ale iba príklad, batoh má o niečo viac využití. 

Hlavne nezabudni, že pokiaľ objednáš do 20.12 a zvolíš ako spôsob dopravy UPS, tak Footshop stíha doručenie do Štedrého dňa, takže ešte nie je všetko stratené! 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Footshop.sk Vans batoh šiltovka hodinky Nike Vianoce

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!