Aké by to boli Vianoce bez Vans Van Doren?
Utorok 08. Decembra 2015
Autor: PR
Foto-video: www.footshop.sk
0 komentárov

Aké by to boli Vianoce bez Vans Van Doren?

Viete kto je pán Van Doren? A čo je Vans Van Doren? Pokiaľ obúvate tenisky Vans, tak by pre vás táto informácia nemala byť nová! Zakladateľ tejto slávnej značky - Paul Van Doren v minulosti asi ani netušil, aká bude jeho budúcnosť...

Samozrejme, že sa ešte pred rokom 1966, kedy bol Vans oficiálne založený, udiali udalosti, ktoré k tomuto kroku viedli. Paul Van Doren nikdy nebol extra študent a s topánkami sa prvý král stretol už v období 13 rokov v obrovskej fabrike, kde pracovala jeho matka a on tam v tej dobe chodil doslova zametať podlahu.

Našťastie pri tomto remesle neostal a spolu so svojím bratom Jimom Vans Dorenom a kamarátom Gordonom Lee spojili sily a založili v Kalifornií značku Vans. Tak dnes všetci môžeme nosiť tento fenomén. Ako sme už napísali Vianoce bez nejakého Van Dorenovho printu by asi neboli Vianoce. Vans Van Doren teda prichádza vo vianočnom štýle na obľúbených modeloch - Sk8-Hi a Era v čiernej a červenej, ktoré zdobia snehové vločky doplnené smrtkami. Trochu punk štýlu predsa nesmie chýbať!

Vansky v kombinácií s vianočnými motívmi – ak ste orientovaný týmto smerom, vaša orientácia by taktiež mala smerovať na stránky www.footshop.sk kde ich zaručene nájdete.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tenisky Vans Vans Van Doren Sk8-Hi Era footshop.sk

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!