Ako napreduje výstavba lanoviek v Jasnej?
Utorok 17. Septembra 2013
Autor: Boardlife
Foto-video: Juraj Meško
0 komentárov

Ako napreduje výstavba lanoviek v Jasnej?

V stredisku Jasná – Nízke Tatry sa ani počas letných mesiacov nespí, ale buduje. Pravidelným čitateľom je známy hlavne projekt D.I.Y. (Do It Yourself) prírodného snowparku, ktorý momentálne obsahuje 14. drevených prekážok. Avšak buduje sa aj na oficiálnych miestach. Už prvého mája sme vás informovali o prichádzajúcich novinkách. Teraz sa na ne poďme pozrieť.

Momentálne prebieha opláštenia kabínkovej lanovky 15 MGD Kosodrevina – Chopok. Rekonštrukcia a budovanie, resp. novovybudovanie multifunkčnej rotundy, Chopok vyhliadková reštaurácia s krbom a kapacitou 200 miest, nová južná terasa s barom, kapacita 200 miest ubytovacia časť v podobe 4 apartmánov pre 16 osôb s recepciou reštaurácia na prízemí s kapacitou 60 miest, ponuka gastro služieb najvyššej úrovne priamo na Chopku, prepojenie vrcholovej stanice kabínkových lanoviek Funitel a 15 MGD Kosodrevina – Chopok a ďalšie.

Pozrite si fotky z výstavby, ktoré poskytla facebook fanpage Funitel v Jasnej – Výstavba (Juraj Meško). Snáď sa podarí dobudovať všetko naplánované, aby sme si mohli čo najskôr užívať jazdenie na Chopku.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!