Alice Cooper - Legendárny hudobník predstaví v Bratislave svoju najnovšiu hororovú šou
Štvrtok 13. Decembra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Alice Cooper - Legendárny hudobník predstaví v Bratislave svoju najnovšiu hororovú šou

Najväčšia hororová show v rockovej hudbe príde na Slovensko! Legendárny Alice Cooper vystúpi budúci rok s exkluzívnym koncertom na Slovensku. Kráľ hororových show a krstný otec shock-rocku príde vyraziť dych s novou šou Ol Black Eyes is Back Tour 2019. Koncert, ktorý bude zároveň oslavou 5-tych narodenín rádia Anténa rock, vypukne v nedeľu 15. septembra 2019 v bratislavskej Incheba Expo aréne. Vstupenky od 45,- EUR sa predávajú exkluzívne v sieti Lístocheck: https://listocheck.sk/detail/alice-cooper Organizátori upozorňujú návštevníkov, že len vstupenky zakúpené cez listocheck.sk a s uvedeným skutočným menom držiteľa sú platné.

Alice Cooper (vlastným menom Vincent Damon Furnier) patrí k legendám rockovej hudby. Hrdý člen rock'n'rollovej siene slávy je na scéne vyše 50 rokov a patrí medzi najvplyvnejšie osobnosti hudby. Živé vystúpenia ikonického hudobníka sú preslávené špeciálnymi efektami, divadelnými scénami a strašidelnými výjavmi. Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako Poison, School's out, Hey Stupid, I'm Eighteen či Love's a Loaded Gun. To všetko umocnené nezabudnuteľným vizuálnym divadlom.

Príležitostný rozhlasový moderátor a vášnivý golfista si zahral aj v seriáli Simpsonovci a viacerých hollywoodskych filmoch. Magazín The Rolling Stone ho označil za najobľúbenejšieho heavy-metalového zabávača, časopis Classic Rock za žijúcu legendu. S týmito tvrdeniami sa nedá nesúhlasiť a preto odporúčame jedinú vec – zažiť šou tohto velikána na vlastnej koži. Alice Cooper odpáli svoju šou Ol Black Eyes is Back tour  15. septembra 2019 v Bratislave.

 

Vstupenky od 45,- EUR budú  predaji exkluzívne iba cez listocheck.sk od piatku 14. decembra od 14:00

>> https://listocheck.sk/detail/alice-cooper

 

Státie: 45,00 EUR

Sedenie - sektor B: 61,50 EUR

Sedenie - sektor C: 56,00 EUR

Sedenie - sektor D: 50,50 EUR


Facebook event:

https://www.facebook.com/events/204283153843023/

 

ALICE COOPER - Ol Black Eyes is Back Tour 2019

Dátum: 15. 9. 2019, 19:30 hod.

Miesto konania: Incheba Expo, Bratislava

Vstupenky: https://listocheck.sk/detail/alice-cooper

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: koncert octopus

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!