Baša Števulová a krátke interview z Jasnej
Piatok 08. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Baša Števulová a krátke interview z Jasnej

Sezóna v stredisku Jasná - Nízke Tatry a my sme sa v ňom stretli s Bašou Števulovou, známou snowboarderkou, ktorá sa momentálne naplno venuje svojmu malému synovi. Baša však na snowboarding nezanevrela a musíme uznať, že jej jazdenie a štýl na doske je naozaj skvelý. S Bašou sme sa počas pauzy v kabínke porozprávali.

BLF: Ahoj Baša, ako sa ti darí a čo máš nové?

Baša: Mám dieťa, ale táto novinka je už rok a pol stará okrem toho veru nič nové nemám. Som na materskej naplno sa venujem Tobiášovi, avšak mám aj zopár svojich aktivít aaaaa vlastne si toto celé extrémne užívam.

BLF: Ako sa pripravuješ na zimu?

Baša: No tej príprave som priznám sa doteraz moc nedávala, ale mám 2x do týždňa plavecké tréningy (cez Láďa Bachnára) a ostatné dni si vypĺňam silovou časťou v Crossfit Pressburg. Kondička mi chýba, takže doháňam všetko čo treba.

BLF: Je to ťažké užívať si jazdenie, keď sa staráš o Tobiáša?

Baša: Teraz je to cestovania a dni bez neho jednoduchšie. On ten deň bezomňa v pohode zvládne, neplače za mnou a ja si môžem v kľude zajazdiť. Toto bude prvá sezóna po dvoch rokoch vlastne kedy by som chcela zase začať tráviť viac času na horách.

BLF: V stredisku Jasná - Nízke Tatry si bola kedy naposledy? Ako vnímaš rozvoj strediska?

Baša: Minulý rok som bola párkrát jazdiť. No každý vníma zmenu ináč. Dnes sme sa akurát bavili, že aké nám bolo kedysi vzácne chodiť na Kamienku, keď sme si na ňu museli vyšľapať a dnes sa vo veľkom prerába aby nakŕmila to množstvo ľudí, ktoré sa tade premelie. Nič to nemení na tom, že Chopok je moja srdcovka.

BLF: Ako sa ti dnes jazdilo a kde si si užívala slnečný deň?

Baša: Sezónu som začala v Jasnej, och a lepší deň som si ani nemohla vybrať. Prvé jazdy prašan a slnko, potom káva, hahahah ráno som ju nestihla a naspäť do jarných podmienok. Teším sa na budúci týždeň, keď začne opäť snežiť.

Šťastná matka na snowboarde ❄️♥️❄️

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

BLF: Chystáš sa po spustení navštíviť aj DC Snowpark v Jasnej?

Baša: Ooo určite áno a dosť sa teším som celkom zvedavá ako to tam bude vyzerať.

BLF: Čo tvoje pretekárske ambície? Počul som, že sa chceš venovať freeride.

Baša: No je to taký môj mini plán a veľmi rada by som si chcela skúsiť odjazdiť zopár závodov z FWQ (Freeride World Qualifier), avšak tie plány sa pri deťoch nie vždy stretávajú s realitou a ja dúfam, že sa mi to podarí a budem teda nielen fyzicky, ale psychicky pripravená predsa len, keď už má človek dieťa pozerá sa na veci trochu ináč, tak uvidíme.

BLF: Ďakujeme a nech sa darí.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: stevulova jasna chopok

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!