Pondelok 07. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Baša Števulová na novom aute, street v Helsinkách a kopec ďalšieho

Naša najúspešnejšia slovenská freestyle snowboardistka Baša Števulová, má kalendár posledné týždne riadne vybúkovaný. Najprv si zahrala v celovečernom filme o mladej snowboardistke, ktorý snáď príde aj k nám do kín - Chalet Girl, potom promovala tento film v Londýne. Teraz si prevzala novučičké auto od Citroënu a taktiež nafotila sériu fotografií, na ktorých ja nalíčená od vizážistov z Make-up Studia.

Baša Števulová (Roxy, DC, Transform, O2, Citroen, GoPro, Make-up Studio) sa v najbližšie dni chystá na ďalšie zaujímavé veci. V Pondelok letí do Helsiniek, aby si zajazdila street s babami ako Cheryl Maas, Anou Rumihou. Film trip do Helsiniek natáča Lipstick Production, takže sa môžeme tešiť na edit. Taktiež sa ukáža ne O2 rookie campe, ktorý prebehne v Jasnej (na ktorom, budeme informovať).

Baši prajeme veľa zdaru s novým autom a nech sa jej darí pri jazdení streetu. O jej ďalších aktivitách sa dozviete na www.boardlife.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!