Bekim a Medial Banana pripravili vtipný trek špeciálne pre Uprising Reggae Festival
Utorok 19. Augusta 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Bekim a Medial Banana pripravili vtipný trek špeciálne pre Uprising Reggae Festival

Mladý raper Bekim a speváci z kapely Medial Banana sa stretli na natáčaní Uprising Tv spotu a rozhodli sa nahrať spoločnú skladbu.

Ich vtipná spolupráca na tému Uprising na vozíčku je viac než symbolická a Bekim nám k tomu povedal toto:

"Ako som sa dozvedel, že budem "vystupovať" na Uprisingu, čo je v preklade povstanie, čo ma dosť vystihuje, tak som s mojím DJ Vulgarom dohodol spoluprácu s Banánmi a dali sme von takýto uvoľnený klip, text, hudbu. Banáni sú úplne super chlapčatá a veľmi dobre sa mi s nimi robilo. Ja som svoju pasáž nahrával v štúdiu Tvoj Tatko Records, kde to Ego vyklikal, za to mu posielam veľké diky a chalani to dali u nás v Pezinku u kamoša Maťa S. v štúdiu: La Familia De Sangre.” 

O vtipné vizuálne spracovanie, či "pseudoklip" jak to volá Bekim, sa postaral ich spoločný kamoš SuleDsgn. Klip sa natáčal prevažne v štúdiu počas nahrávania a atmosféra bola naozaj viac než uvoľnená. Pesnička je ich spoločnou pozvánkou na Uprising, ako aj odlahčeným poukázaním na skutočnú bezbariérovosť tohoto bratislavského festivalu, kde zahrajú aj Medial Banana aj Bekim už tento víkend.

Uprising Reggae Festival 21.-23.augusta 2014, Bratislava - Zlaté Piesky

www.uprising.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Uprising Bekim Medial Banana Raggae festival

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!