Boardlife.sk surfoví inštruktori na surf tripoch vo Francúzsku
Štvrtok 04. Septembra 2014
Autor: lentila

1 komentár

Boardlife.sk surfoví inštruktori na surf tripoch vo Francúzsku

Už tradične patrí september vo Francúzsku surfovaniu s www.surf-trip.sk Tento rok budú na pláži vo francúzskom Hossegore učiť surfovať aj Boardlife.sk inštruktori Tomáš Hafner a Robo Šutek, ktorí sú zároveň prvými slovenskými inštruktormi surfovania.

Známa postava slovenského skateboardingu, snowboardingu a surfingu ale zároveň aj slovenský moderný spevák Tomáš Hafner sa toto leto pripojil k tímu Boardlife.sk ako oficiálny inštruktor s medzinárodne uznávanou surfovou licenciu ISA (International Surfing Association) Na surfových pobytoch surf-trip.sk vás naučí základy surfovania.

Tomáš je jedným zo slovenských inštruktorov, ktorý vás už tento september vo francúzskom Hossegore naučí aj surfovať. Okrem surfovania na vlnách Atlantiku sa Tomáš venuje spevu a rôznym hudobným projektom, trénuje na známej slovenskej river surfovej vlne v Čunove, v zime sa venuje snowboardovaniu a nie je mu cudzí ani skatebaording, s ktorým kedysi začínal. 

Trošku tajomnejším, menej známym členom Boardlife.sk tímu je ďalší surfový inštruktor s ISA licenciou Róbert Šutek. Známy skôr v okolí mesta Žilina. Dlhé roky surfoval v portugalskom Sagres, kde sa s ním oceán nemaznal a naučil ho tie najlepšie základy surfingu. V zime sa venuje snowboardingu a zároveň aj učeniu snowboardovania. Stretnúť ho môžete na vlne v Čunove, kde si zlepšuje surfovú techniku alebo v Boardlife centre, kde vám ochotne poradí ako si vybrať správny hardware na skate, snowboard, surf alebo kite. Na surfových pobytoch surf-trip.sk vás naučí ako si zísť vašu prvú vlnu a ako sa správať v oceáne. 

Prví Boarldife.sk surfoví inštruktori budú pre vás k dispozícii v septembri 2014 vo francúzskom Hossegore na surfových pobytoch surf-trip.sk 

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

lentila
lentila Šikovní chlapci :)
Pridané: 15:47 04.09.2014