Bratislavský skate bazén v ohrození
Streda 16. Januára 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Bratislavský skate bazén v ohrození

Už dlhšiu dobu uvažuje ASSR (Asociácia Skateboardingu Slovenskej republiky), či zrušiť Bratislava Bowl. Celkovo má 150 vstupov ročne, čo je veľmi málo. V lete dokonca mali 4 mesiace bez návštevníka. Náklady na jeho prevádzku sú 1800€/rok. Jeden vstup teda ASSR stojí 12€. Vychádza to neuveriteľne draho.

Tieto peniaze platí ASSR z vašich členských poplatkov, vo výške 10€/rok. Stále menej ľudí je však ochotných členské platiť, do bazéna sa chodí na požičané kľúče a s kamarátmi. Nedoplatky vykrývajú z 2% daní, alebo ich chalani z vedenia zaplatia z vlastného vrecka. Získať peniaze na prevádzku stojí veľkú námahu. Nemali by s ňou problém, ak by do bazéna chodilo viac ľudí. Preto ASSR rozmýšľa, či BOWL ZRUŠIŤ. Ušetrené peniaze vedia investovať do stavby betónových miniparkov, tento rok napríklad v Karlovej Vsi.

Hlasujte v ankete nižšie, čo by ste spravili vy. Ak máte záujem, na stránke www.assr.us sa môžete stať členmi.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: assr bratislava

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!