Čad - Catastrofy - Manyac - Valašky a buzogáne tour - Trnava 13.5.
Štvrtok 11. Mája 2017
Autor: Burn_Booking

0 komentárov

Čad - Catastrofy - Manyac - Valašky a buzogáne tour - Trnava 13.5.

Na známosť sa šeckým dáva, že zbojník Boris len tak na šerbli nesedáva. Veľkomožní páni a veľactené kňažné, v Trnave sa v sobotu, 13.5.2017, slovom trinásteho mája roku pána dvatisícesedemnást pod zaščitu BURN_Booking zastavá dve kapely na svojem pochode zvaném Valašky a Buzogáne - ČAD a CATASTROFY!

Nemusíte sa obávat o vaše psychické zdraví sa postarajú thrashoví blázni MANYAC jako support - rozumeno podpora pred lúpežným prepadnucím týmato zbojníkmi a drakobijcami. Pre koncertom si budeš móct zvlažit hrdlo pivkom v spoločnosci najvačších vicišpánov spomedzi lúzy slovenského undergroundu a potom sa bude bojuvat o život. Ozbíjame ta síce o nejaké to vstupné keré bude činit 4 korunky európske, ale v moshpite si musíš život vybojuvat sám. Privítame šeckých bastardov a vyvrhelov aby si došli zakrepčit zbojnícky tanec a zarachocit s tažkým kovom. Nikto by nemal v tento večer ostávat sám lebo by ho náhodu došol navščívit démon samoty alebo sám mascifúz kazimír! Tak zeberte valašky alebo buzogáne a hor sa do artklubu. Možno aj Anča cecky ukáže...

13.5.2017 sa v Trnave odohrá koncert slovenských špičkových thrash metalových telies. Do Artklubu sa chystajú kapely Čad, Catastrofy a Manyac. Môžete sa tešiť na poriadnu tvrdú zábavu plnú silných gitarových riffov, zbesilých vokálov a nezastaviteľných bicích. Tešíme sa na vašu účasť.

LINEUP:
20:00 MANYAC
21:00 CATASTROFY
22:00 ČAD

Predpredajové lístky je možné zakúpiť na bare v Artklube počas otváracích hodín za 4€. Počet predpredajových lístkov je limitovaný. Na bráne bude možné kúpiť vstup za 5€.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: metal čad catastrofy

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!