Štvrtok 16. Februára 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

CGC Jasná Adrenalín 2012

Freeride je jazda vo voľnom teréne a adrenalín je hormón, ktorý dokáže telo doslova vybičovať k extrémnym výkonom. V Jasnej sa v najbližších dňoch tieto dve slová spoja vďaka už tradičnému preteku CGC Jasná Adrenalín. Podujatie sľubuje extrémne výkony vo voľných terénoch s množstvom prírodného snehu.

10. ročník freeride pretekov pod Chopkom s názvom CGC Jasná Adrenalín prebehne 16.- 17.2.2012 ako súčasť svetovej série Freeride World Qualifier (registrácia pretekárov začína 15.2., 18. a 19.2 sú tzv. rezervné dni pre prípad nevhodného počasia).

Chopok sa právom stal vychýrenou oblasťou freeridového lyžovania v strednej Európe. Vzhľadom k čím väčšej chuti mladých extrémnych freerideových jazdcov vstúpiť do galérie tých najlepších, Freeride World Tour (FWT), je aj tento rok v Jasnej očakávaná vysoká účasť špičkových lyžiarov a snowboardistov. Celkovo je do preteku prihlásených 148 pretekárov z celého sveta, vrátane hviezdy podujatia Ruela Guillaume z Francúzska, ktorý je tretím vo freeride world rankingu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!