Chceš naozaj kvalitné slnečné okuliare a miluješ retro? Čo tak Oakley?!
Utorok 19. Mája 2015
Autor: PR

0 komentárov

Chceš naozaj kvalitné slnečné okuliare a miluješ retro? Čo tak Oakley?!

Kvalitné slnečné okuliare sú tým najlepším módnym doplnkom hlavne na jar a v lete keď je teplo a chcete mať na sebe čo najmenej oblečenia. Ich nosenie nie je len mód-ne ale aj zdraviu, teda očiam prospešné!!!

Kvalita, najmodernejšie technológie, dokonalé prevedenie a pritom parádny retro design? Znie to skoro ako nezmyselná kombinácia, ale pre Oakley nie je nič nemožné. Model slnečných okuliarov Frogskins v sebe spojuje staré časy a najnovšie technológie. 

Rám okuliarov je vyrobený z ľahkého a vysoko odolného materiálu O MATTER®, sklá PLUTONITE® filtrujú 100% UVA/UVB/UVC a škodlivého modrého svetla až do 400nm. Vďaka technológii HDO® okuliare neskresľujú terén v žiadnom uhle pohľadu, pri páde sa nepoškodia a naozaj veľa vydržia. Kto raz Oakley skúsi nemôže inak. Slnečné okuliare síce kúpite za 100 a viac Euro, ale za tú cenu naozaj stoja. V tomto prípade určite platí, že platíte za značku, ale aj fakt, že za tú najvyššiu kvalitu. 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Oakley okuliare Frogskins slnečné okuliare

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!