Clay Marzo okradnutý o svoje životné úspory
Piatok 21. Októbra 2016
Autor: Feelip

0 komentárov

Clay Marzo okradnutý o svoje životné úspory

Tak to vyzerá, že aj vo svete surfovania sa dokážu diať odporné veci. Ako veľký precedens sa v tomto smere určite zapíše prípad Claya Marza a jeho účtovníčky Felicidad Rivera, ktorá mladého surfera trpiaceho autistickou poruchou okradla o neskutočných 400 000$.

Je to naozaj smutné, ale bohužiaľ, život vie byť niekedy krutý. Pokiaľ poznáte Claya, tak viete, že na začiatku tohto tisícročia patril do posádky mladých pušiek značky Quiksilver spolu s menami ako Dane Reynolds, Julian Wilson a Jeremy Flores. Neskôr mu však diagnostikovali Aspergerov syndróm, ktorý je určitou formou autizmu, ktorá bráni človeku normálne komunikovať s druhými ľuďmi. Clay sa jednoducho necítil dobre v súťaži, a preto zasvätil svoj život freesurfingu. A fungovalo to.

Zakaždým, keď sme videli, že vydal nový edit, boli sme neskutočne nadšení, pretože sme vedeli, že to bude pecka. Málokto má tak dobré barrely a tak ostré lay-backy ako tento chalan. Bohužiaľ, dýku do chrbta mu zabodol jeden z mála tých ľudí, ktorým veril.

Riviera bola rodinnou účtovníčkou Marzovcov od roku 2008 do roku 2015 a za tú dobu ukradla nie len kopu peňazí Clayovi, ale aj jeho mame Jill Marzo Clark. Tá sa o celej situácii vyjadrila, že ju to celé bolí o to viac, že tá žena im bola ako člen rodiny.

„Keď nerozumiete číslam a najmete si človeka, aby s nimi pracoval, ako to dokážete spoznať?“ Povedala pre Maui News Jill.

No a aká bola Clayova reakcia na toto celé?

„Nuž, asi ich musela potrebovať...“ Naozaj veľké slová od mladého muža, ktorému prajeme v najbližšom období len to najlepšie, nakoľko momentálne má dlhy vo výške zhruba 30 000$ a prakticky žiadne úspory.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Clay Marzo krádeň podvod

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!