Piatok 31. Mája 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Dj Vadim, Soom T, či Symbiz Sound na obrovskej party v Bratislave!

Pre všetkých, ktorí sa už nevedia dočkať leta a poriadnych festivalov s kvalitnou hudbou, máme potešujúcu správu. V Bratislave sa koncom mája chystá unikátne spojenie dvoch úspešných európskych festivalov. Na spoločný "warm up" spojili sily Outlook Festival a Uprising Reggae Festival a uskutoční sa 31.5. v priestoroch klubov Batelier a Fuga na Továrenskej ulici 14.

Outlook je najväčší európsky festival bass music a soundsystemovej kultúry, ktorý sa pravidelne koná v opustenej  pevnosti Fort Punta Christo v Pule v neďalekom Chorvátsku. Domáci Uprisingsa behom šiestich rokov nezmazateľne zapísal do festivalovej mapy, a dnes patrí k najväčším a najvýznamnejším urban a reggae festivalom Strednej Európy. A práve v Bratislave dôjde k unikátnemu prepojeniu týchto zaujímavých podujatí.

Outlook & Uprising Festival Launch Party sa odohrá 31.mája a čaká nás skvelý program. Jeden stage bude patriť Outlooku a elektronickej hudbe, kde vystúpia Dj Vadim, Symbiz Sound, Nuff Sensi Music, Gleb & Komander a Dj Lion Dee. Druhý stage bude patriť Uprisingu a niesť sa bude v rytmoch reggae a dubu a vystúpia na ňom Soom T, Dirty Dubsters, N3O, Rvzoo Soundz, Dj Simple Sample a Dj Bass(t)Art.

Vstupenky v predpredaji sa predávajú za 10 € a ich počet je limitovaný na 500 kusov. Zoženiete ich na stránkach usporiadateľskej agentúry www.kulturise.skwww.uprising.sk a v sieti Ticketportal.


Viac o tomto podujatí nájdete na stránkach:

www.kulturise.sk

www.uprising.sk

event:

www.facebook.com/events/246256548854581/

lístky:

www.uprising.sk/sk/vstupenky.html

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!