Dope D.O.D. prichádzajú so svojou hiphop smršťou do Bratislavy!
Nedeľa 17. Apríla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Dope D.O.D. prichádzajú so svojou hiphop smršťou do Bratislavy!

Momentálne najúspešnejšia európska hiphop formácia Dope D.O.D. mieri na svoju slovenskú klubovú premiéru. Tí, ktorí minulý rok premeškali ich šialenú show na festivale Uprising majú v piatok 29. apríla jedinečnú príležitosť zažiť túto smršť v bratislavskom MMC.

Dope D.O.D., holandské trio v zložení Skits Vicious & Jay Reaper a DJ Dr. Diggles, je jedným z popredných aktov na európskej scéne a ich zvuk by sa dal charakterizovať ako mix hardcore hip-hopu s klasickým rapom a elektronikou. Ich debutové video "What Happened" dodnes videlo cez 22 miliónov ľudí a raketovo odštartovalo ich medzinárodnú kariéru. Nasledovalo nespočet vypredaných shows a vystúpení na najväčších európskych festivaloch, kde sa o stage delili s menami ako Cypress Hill, Method Man, Redman, Snoop Dogg, KoRn, Limp Bizkit, Die Antwoord, A$AP ROCKY, Onyx a Skrillex. Ku 3 albumom a 2 EP prednedávnom vydali nový 17-trackový mixtape Acid Trap, ktorý v rámci prebiehajúcej tour prídu predstaviť aj na Slovensko. Kapela patrí už cez 5 rokov k tomu najenergickejšiemu a najdivočejšiemu, čo je vidieť na koncertných pódiách po celom svete a dokážu to už o pár dní aj u nás.

O domáci support sa postarajú Rida Radar & Captayn Freeman so svojou prvou tohtoročnou show v Bratislave, a DJs Yanko Kral a Inkwall.

Dope D.O.D. prinesú hiphopovú smršť do bratislavského MMC v piatok 29. apríla. V predaji sú lístky po €17 a aj posledné kusy VIP lístkov za €35.

event: www.facebook.com/events/1028430490513329

lístky: www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21965

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Dope D.O.D. Bratislava MMC Uprising hiphop

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!