Dovolenka v Tatrách je teraz pre rodiny ešte výhodnejšia
Štvrtok 04. Decembra 2014
Autor: PR

0 komentárov

Dovolenka v Tatrách je teraz pre rodiny ešte výhodnejšia

Ak sa rodina vyberie túto zimu do Tatier, užije si dovolenku s množstvom zábavy, ale najmä výhod. Tatranci lákajú domácu klientelu na špeciálne zimné pobytové balíčky, ktoré ponúkajú rodinám s deťmi skipasy a ubytovanie zadarmo alebo druhú izbu so zľavou. Rodičia si pokojne oddýchnu a vychutnajú tatranské svahy, kým sa o ich ratolesti postarajú profesionáli v babysitting centrách. Pri skorej rezervácii v hoteloch Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) za dovolenku navyše hostia ušetria až 20%.

Zima je už za dverami, s rezerváciou dovolenky sa nevyplatí otáľať. V tatranských TMR hoteloch predstavili výhodné pobytové balíčky. Pri skorej rezervácií ušetria dovolenkári až 20%, v ponuke sú pobyty so skipasmi, wellness aj aquaparkom. Lyžiarski fajnšmekri ocenia balík so skipasom počas celého pobytu zadarmo spolu so zľavou na lyžiarsku školu, požičovňu a wellness procedúry počas prvého snehu a jarnej lyžovačky. V rámci celej sezóny pri ubytovaní sa na 7 nocí získajú hostia 1 noc úplne zadarmo v akcii 7 nocí za 6.

Rodiny môžu benefitovať hneď z niekoľkých výhod. Deti do 6 rokov štandardne bývajú a raňajkujú zadarmo. Počas januára, marca a apríla bývajú deti do 12 rokov  na prístelke zdarma a pri pobyte s 2 dospelými získavajú všetky deti skipasy grátis. Ďalšou akciovou ponukou je zľava 25% na druhú izbu, ktorá rodinám s 2 deťmi dáva viac priestoru na súkromie i zábavu. „Našim dovolenkárom odporúčame, aby si nenechali ujsť prvý sneh a pravú tatranskú lyžovačku. Bez obáv z počasia si môžu rezervovať pobyty za zvýhodnené ceny so skipasmi grátis a kombinovať ich s relaxom v tropickom raji Aquaparku Tatralandia,“ uviedla Alena Spišiaková, vedúca marketingu hotelov TMR.

Tatranské hotely TMR predstavujú najvýhodnejší koncept pre rodinnú dovolenku. Vo všetkých hoteloch sú deti do 6 rokov ubytované zdarma, väčšina hotelov je lokalizovaná priamo pod zjazdovkami a v Nízkych Tatrách je navyše v Hoteli Grand Jasná zriadené detské animačné strediskové centrum. Nielen ubytovaní rodičia, ale všetci lyžujúci sa rodičia v stredisku Jasná, sa tak bezstarostne môžu vybrať na svah a o ich deti bude nadštandardne postarané – na pol dňa, na celý deň, so stravou alebo aj bez. Najmenší návštevníci Vysokých Tatier budú profesionálne zaopatrení v Kamzíkove na Skalnatom plese, kde je túto zimu k dispozícii nový Family Ski babysitting. 

Najkrajší výhľad na hory je spoza okien tatranských hotelov. Práve tie prichádzajú s inovatívnym riešením ako si vybrať na jednom mieste ideálnu dovolenku, priestor pre podujatie, míting, svadbu či teambuilding. Na stránke pod názvom tmrhotels.com si každý vyberie kategóriu, služby hotela a otestuje si aj svoj vzťah k Tatrám. „Som Tatryholička. Na Tatrách som závislá, pretože sú liekom proti únave, stresu, smútku a miestom oddychu a zábavy, jednoducho potešia každú dušu. Už pohľad na ne mi vyčarí úsmev a každým krokom k nim som šťastnejšia,“ priznáva svoju skúsenosť známa moderátorka Erika Barkolová.

TMRhotels predstavuje sieť renomovaných hotelov s celkovou kapacitou 2 tisíc lôžok v krásnom prostredí a jedinečnými výhľadmi na panorámy Vysokých a Nízkych Tatier. Do portfólia TMRhotels patria: Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici, Grandhotel v Starom Smokovci, Hotel FIS na Štrbskom Plese, Hotel Grand Jasná v Jasnej, Hotel Tri Studničky v Demänovskej Doline, Chalets Jasná de Luxe, výnimočný Hotel Rotunda na Chopku vo výške 2 004 m.n.m., Holiday Village Tatralandia a horský Hotel Srdiečko. 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna tatry tmr

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!