Pondelok 07. Marca 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Druhý ročník zaujímavej súťaže Quiksilver a Roxy Radar + hlasuj!

Už po druhý krát Quiksilver a Roxy začína celoeurópsku aktivitu Quiksilver a Roxy Radar, ktorej cieľom je objaviť nasledujúceho Candide Thovexa, Mathieu Crepela, alebo Torah Bright. Quiksilver a Roxy vyhlasuje súťaž pre všetkých mladých od 8 do 14 rokov. Sledovať túto zaujímavú súťaž, ste mohli minulý rok aj na Boardlife.sk - Ako iste viete, darilo sa nášmu Pajovi Kuricovi.

Cieľom je priniesť mladé talenty do prestížneho teamu Quiksilver a Roxy a ponúknuť im obnoviteľnú zmluvu na jeden rok. Finalisti vyhrajú VIP vstup na zimné Európske X Games vo francúzskom Tignes a pozvanie na letný tréningový camp.

Prebiehajú tri fázy výberu (momentálne hlasovanie):

1. Január 2011 – internetové hlasovanie
Každý uchádzač sa bude môcť predstaviť a poslať fotky a videá svojho jazdenia spoločne s krátkym životopisom na www.quiksilver.com. Registrácia začína v decembri a končí 16.1.2011. Registruje sa a hlasujte na adrese: http://quiksilverlive.com/radar11. Do ďalšieho kola postupuje 150 jazdcov.
 

2. Február – Európske kolá – Happy ridding days
Na zastávkach Happy ridding days, sa ukážu vybraní jazdcov. Počas týchto dní musia mladý jazdci zapôsobiť na rozhodcov a „kmotrov“ športu nie len jazdeckými danosťami, ale aj osobnosťou. Následne sa z HRD natočí video, za ktoré sa bude dať hlasovať na internete. Tu sa vyberie 12 chalanov a 6 báb do finále. Slovenské kolo hostili Donovaly a to 13.2.2011

3. Finále Quiksilver a Roxy Radar na X-Games Europe
Finále pobeží paralelne počas X Games (16. – 18.3. 2011) Tignes (FRA). 18 finalistov bude bojovať behom jam session pod dohľadom Mathieu Crépela, Torah Bright a Candide Thovexa. Viac informácií čoskoro na Boardlife.sk

Sleduj aj stránku www.quiksilverlive.com

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!