Streda 09. Novembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Druhý ročník zimného Uprisingu má svojho headlinera!

Pre všetkých milovníkov nášho festivalu prinášame druhé pokračovanie jeho zimnej edície. Uprising Winter Edition 2011 má svoj termín, má svoje miesto konania a má už aj svojho headlinera.

Dámy a páni, na Slovensko prichádza pravý hitmaker a nefalšovaný kráľ dancehallu - Beenie Man so svojou kapelou Zagga Zow Band z Jamajky. Beenie patrí už dlhé roky k najväčším a najznámejším jamajským superstars, na konte ma nespočet #1 hitov, spolupráce s menami ako Wyclef Jean, Akon, Janet Jackson, Lil Kim, Busta Rhymes, Sean Paul ... V našich končinách sa ukáže po prvýkrát a my dúfame, že mu ukážeme ako sa vie baviť massive na Slovensku.

Dôležitý je už len dátum a miesto. Druhý ročník festivalu Uprising Winter Edition sa bude konať 3.DECEMBRA v BRATISLAVE v krásnom zrekonštruovanom 'kaštieli' Cvernovka. Viac info o ďalších kapelách, sprievodných podujatiach a predpredaji lístkov prinesieme už čoskoro !

Okrem Ticketportalu kúpite lacnejšie lístky v bratislavskom Batelieri (Továrenská 14). Lístok za 16€ a VIP lístok za 35€. Zároveň môžete skontrolovať vynovený a zväčšený Batelier a dať si kávičku alebo pivko :) Vchod je už priamo z Továrenskej ulice (easy to find) !

 

VIP:
* vyhradený priestor pred pódiom
* vyhradený priestor na občerstvenie
* pivo, vino, nealko
* chilli con reggae
* snacks 

Ďalším potvrdeným hosťom na druhom ročníku Uprising Winter Edition 2011 je holandský Ziggi Recado & The Renaissance Band. Ziggi si svoju slovenskú premiéru odbil už na prvom ročníku letného Uprisingu v roku 2008, stal sa tu miláčikom a odvtedy nás pravidelne žiadate, aby sme ho priniesli späť. A jeho čas práve nastal.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!