Emonoizboyz a ich Mixtape 2017
Utorok 09. Januára 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Emonoizboyz a ich Mixtape 2017

Emonoizboyz po dlhšej dobe opäť prinášajú nový mixovaný set, pod výstižným názvom Mixtape 2017, ktorý reprezentuje ich aktuálnu párty selekciu. Ako sme pri setoch Emonoizboyz zvyknutí, ich hudobný koktejl je vyskladaný z obľúbených trackov - nové aj staré klasiky spájajú do nečakaných, no trefných kombinácií. Počas takmer hodiny a pol budete prevedení rôznymi atmosférami od breakov, hiphopu, housu až po drum and bass. Cover ako vždy z dielne SickNico. Enjoy!

EMONOIZBOYZ je dvojica DJov a producentov z Bratislavy. Ich sety sú plné breakbeatu, hiphopu, housu, elektra a nečakaných kombinácí. Ostré mixy, scratching a rapové vložky do zlomeného beatu, to sú znaky ENB dj setov a ich hudobnej produkcie. V zložení Emilé a Andrej Sabotage hrajú od roku 2007.

Ich DJskému stretu však predchádzali spoločné streetartové aktivity, Emil vtedy písal EMO a Andrej NOIZ - z toho sa prirodzene vyvinul aj ich spoločný názov EMONOIZBOYZ.

roku 2011 pribudol do formácie tretí člen, vizuálny umelec SickNico, ktorý sa stará o ich videoprojekciu a grafický prejav. ENB nahrali niekoľko mixtape-ov a ich hudba bola vydaná na albumoch a kompiláciách slovenských umelcov. V roku 2011 vyšlo ich prvé EP s vlastnou produkciou. Tento rok vystúpili na viac ako 40-tich akciách, medzi inými aj festival Pohoda a Grape. Pravidelne hrávajú v Nuspirit clube, v ktorom sú rezidentými DJmi.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hudba

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!