Piatok 05. Augusta 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

GRAPE Festival už budúci týždeň

Festival Grape sa blíži a preto organizátori tento týždeň predstavili jeho kompletný program. Prinášame vám zhrnutie postupne prichádzajúcich noviniek, ktoré pribúdajú s postupne ubúdajúcimi dňami do festivalu. Už len týždeň a vidíme sa všetci na festivale Grape.

Informáciu čo pre vás na festival prináša Boardlife.sk ste mohli nájsť v lifestylovej sekcii začiatkom týždňa. Pre tých, ktorý túto správu nezachytili pripomíname tu.

A na čo ďalšie sa môžete na GRAPE tešiť????

Aj tento rok bude na festivale Grape, Urban Market zóna, o ktorú sa postará organizácia Čerstvé ovocie. Denná zóna bude pozostávať z marketu, na ktorom sa predstavia rôzni dizajnéri, značky, handmade výrobcovia ale aj iní šikovní ľudia, ktorí majú čo ponúknuť. Zóna bude obohatená o rôzne workshopy a novú zložku Urban Market session, ktorá sa uskutoční v sobotu na štvrtom stagei a pôjde o diskusie, prednášky, prezentácie šikovných ľudí a z časti aj o zaujímavú hudbu v podaní talentovaných DJov. 

Na festivale GRAPE vystúpi amatérski divadelný súbor z Púchova - Divadlo Homo Fuge. Vzniklo ako nástupca niekdajšieho DS A DOSŤ. V novej divadelnej sezóne pripravuje premiéru hry Derniéra alebo Traja herci a hra Michela de Ghelderoda, ktorú naštudoval pod režisérskou taktovkou Antona Šulíka ml.

Na divadelné repete z minulého roku sa môžete tešiť s divadelno - improvizačnou skupinou 3T, ktorú tvoria Juraj Tabaček, Lukáš Puchovský a Stano Staško. Predvedú vám interaktívne predstavenie, kde divák určí smerovanie deja, alebo ho v procese pozmení.

Skupinu SONICATES, ktorá ohlásila rozpad nahradia FROM OUR HANDS, ktorí v sobotu poobede zahája program na Seat Ibiza stage.

Zastúpenie výtvarného umenia nebude chýbať ani tento rok. Festival budú pekne skrášľovať 12 maliarov, ktorí budú maľovať na trojuholníkové stojany. Profily maliarov v pdf formáte si môžete pozrieť a stiahnuť na týchto dvoch linkách.

 

Viac informácií na oficiálnej stránke festivalu: www.grapefestival.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!