Hľadá sa King of Hills
Pondelok 14. Decembra 2015
Autor: PR

0 komentárov

Hľadá sa King of Hills

Vášniví lyžiari sa aj túto sezónu môžu zapojiť do projektu Ski Challenge výzvy a zistiť, ako sú na tom so svojimi výzvami v prelyžovaných kilometroch na svahoch v Jasnej, vo Vysokých Tatrách a v českom stredisku Špindlerův Mlýn. Podľa osobnej štatistiky a detailného výškografu svojho denného lyžiarskeho výkonu, sa z lyžiarov vo zvolených kategóriách „Blue Powder = 20 km“, „Red Diamond = 50 km“, „Black Bomb = 100 km“, „Pro Rider = 200 km“ a „King of Mountain = 500 km“ stanú víťazi odmien v zákazníckom programe GOPASS. Celú zimu sa bude hľadať aj najväčší kráľ lyžovačky, ktorý nalyžoval najviac kilometrov a pripísal si najviac vernostných bodov.

„Ski Challenge 2016 vychádza z minuloročnej pozitívnej skúsenosti, kedy náš najlepší lyžiar odlyžoval v tatranských strediskách 4 142 km, stal sa tak oprávnene lyžiarskym kráľom. Veríme, že tento rok sa do výzvy zapojí viac ako 10-tisíc lyžiarov a nájde sa nový kráľ zjazdoviek, ktorý to spomínané číslo prekročí. Tí lyžiari, ktorí odlyžujú svoj stanovený level si pripíšu na svoj GOPASS účet body, ktoré budú môcť míňať pri opakovaných návštevách stredísk Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) a hlavne pri nákupoch ušetria. V súťaži Ski Challenge sa na konci mesiaca vždy žrebuje výherca skipasov, rovnako sa tento rok hľadať aj King of Hills, teda najlepší lyžiar, ktorý počas celej zimy odlyžoval najviac kilometrov,“ uviedol Vladimír Šarafín, business development manager pre GOPASS.

Štatistiky z nazbieraných tatranských kilometrov si môže každý registrovaný lyžiar v  programe GOPASS odčítať prostredníctvom www.gopass.sk, www.gopass.cz alebo mobilnej aplikácie. Výpočet odlyžovaných km je založený na prepočte prostredníctvom prechodov cez turnikety lanoviek v stredisku.

Ski Challenge predstavuje platformu pre zdielanie zážitkov a štatistík zo športových aktivít. Využívanie Ski Challenge je podmienené výberom tzv. levelu. Každý z vybraného stupňa náročnosti má definovaný počet kilometrov a nazbieraných GOPASS bodov, ktoré je nutné dosiahnuť pre jeho naplnenie. Každý zaregistrovaný lyžiar má možnosť zvoliť si level a zdolať svoju výzvu. Naplnenie stupňa náročnosti v zvolených kategóriách znamená aj zaradenie sa do zlosovania o ceny.

Najčerstvejšie informácie z aktuálneho stavu zjazdoviek, legendy vysneženia svahov v Jasnej a plánovaného otvorenia ďalších zjazdoviek na LIVE Jasná. Informácie k snehovým podmienkam vo Vysokých Tatrách TU.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr jasna strbske

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!