Husky stanové mestečko na Grape festivale 2015
Piatok 07. Augusta 2015
Autor: Boardlife

4 komentáre

Husky stanové mestečko na Grape festivale 2015

Dlho ste čakali, no predsa máme pre vás skvelú správu!!! Aj tento rok môžete na festivale Grape, ktorý sa bude konať už 14. – 15.augusta 2015 nájsť športovo oddychovú Boardlife.sk zónu. Súčasťou Boardlife.sk zóny je už klasicky aj Husky stanové mestečko, ktoré pre vás prichystáme.

Už piaty rok môžeme pre čitateľov, priateľov a fanúšikov Boardlife.sk postaviť Husky stany na festivale Grape a zabezpečiť pre vás pohodlie a bezpečnosť vašich vecí na festivale. Spolu s našim partnerom Husky aj tento rok pre vás postavíme množstvo stanov, v ktorých môže nájsť svoje festivalové ubytovanie takmer 120  osôb. Board kkomunita sa môže znova tešiť na vlastné stanové mestečko na Grape festivale 2015. 

Stany budú postavené priamo v areáli festivalu na mieste vyhradenom pre Boardlife zónu. Stany pred festivalom postavíme, zabezpečíme 24hod. recepciu a vaše pohodlie. Ak sa vám nejaký stan zapáči môžete si ho po festivale odniesť s 50% zľavou z ceny stanu. 

PRE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MALÚ KAPACITU STANOVÉHO MESTEČKA BOLA REZERVÁCIA UKONČENÁ!!!

Čo všetko nájdete v Boardlife zóne na tohtoročnom Grape festivale sa dozviete čoskoro. Zostaňte naladení a čítajte www.boardlife.sk

Partneri stanového mestečka v Boardlife zóne: 

 

Hodnotenie:

Komentáre

4 komentáre
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

Boardlife
Boardlife Odpovede na vaše otázky: http://www.boardlife.sk/sk/lifestyle/sprava/stany-v-boardlife-zone-obsadene-a-preco-nebude-minirampa
Pridané: 10:52 12.08.2015
Akmmes
Akmmes Kde prosím Vás môžem nájsť ten rezervačný formulár?
Pridané: 21:30 11.08.2015
Junkie
Junkie prosím vás kde nájdem registračný formulár?
Pridané: 21:25 11.08.2015
Čítaj viac komentárov ...