Jan Klvaňa a Anna Černá majstrami Českej a Slovenskej republiky v surfingu
Utorok 23. Júna 2015
Autor: Boardlife
Foto-video: surfchamp.cz
0 komentárov

Jan Klvaňa a Anna Černá majstrami Českej a Slovenskej republiky v surfingu

Mekka európskeho surfingu, francúzske mestečko Seignosse na pobreží Atlantického oceánu sa stala v priebehu týždňa opäť hostiteľom majstrovstiev Českej a Slovenskej republiky v surfovaní pod názvom Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship. Tento rok predpoveď nesklamala a tak si závodníci zmerali sily v poriadnych vlnách. Diváci boli svedkami zaujímavého surfingu v podaní najlepších Čechov, Slovákov a tradičných hostí z Maďarska.

Majstrami Česka a slovenska zaslúžene stali Jan Klvaňa, ktorý získal titul už štvrtý krát a Anna Černá, ktorá obhájila titul spred troch rokov. Najlepšie umiestnenie z našich slovenských závodníkov vybojoval Vlado Bachnár, ktorý obsadil štvrté miesto. Maďarských kamošov najlepšie reprezentoval Zoltán Bakro na piatom mieste. V ženskej kategórii si druhé miesto vybojovala slovenská surferka Danica Tóthová, tretia skončila snowboardová olympionička Šárka Pančochová.

MENS FINALS

Jan Klvaňa   12.5 b
Otmar Oliva   11 b
Martin Černík  8,5 b
Vlado Bachnár 8 b (SVK)

WOMENS FINALS

Anna Černá  8 b
Danica Tothová  7,5 b (SVK)
Šárka Pančochová  7 b
Milada Kubešová  2b

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!