Jedinečná nie len surfová party na berhoch Vltavy!!!
Pondelok 12. Mája 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Jedinečná nie len surfová party na berhoch Vltavy!!!

Pri príležitosti príprav na teplé dni na oceánskych plážach vás pozývame k vode do pražských Žlutých Lázní, už túto sobotu 17.5.2014, kde sa posledný surfový mejdan konal v máji pred tromi rokmi. Dúfame, že aj tento rok bude tak krásne! Čaká na vás wakeboarding, koncert Wild Tides, súťaž o oblečenie FOX, longboarding a ďalšie pecky!

Program začína v sobotu o 11:00 hod. dopoludnia. Čakajú na vás NAISH paddle boardy legendárneho Piňdy, na ktorých sa po celý deň môžete prevážať po Vltave. Druhou vodnou atrakciou bude wakeboarding na vleku a to zadarmo po celé doobedie! Pre tých, ktorí nebudú chcieť ísť do vody je pripravený turnaj v speedbedmintone a tradičný výlet na longboardoch na Zbraslav a späť. Vyskúšať si môžete aj výrobky firmy Carver Surfskate. Vynechat by ste nemali pozvanie na štýlové hamburgery WeAreBurgers od surferov Jonáša a Kuba. Celodenný program budú sprevádzať naši DJs a friends rovnako tak aj ľadovo namrazený Jägermeister

Krátko pred západom slnka o 20 hod. večer vystúpi surferská kapela z Letnej – Wild Tides. Večernú party roztancujú Jager Vibes, DJ AkvamenDJ Nimand pre tento večer premenovaný na DJ Kelly Slater. Pred polnocou prebehne vyhlásenie výsledkov súťaží z priebehu dňa. Odmenu v podobe oblečenia v hodnote 4.000 Kč od značky FOX dostane autor najlepšieho designu surfového trička pre rok 2014! 

Špeciálnym hosťom večera bude dvorný kameraman surf-trip.cz Michael Šroubek, ktorý hneď po návrate z Argentíny predstaví ďalší z videí série Surf Trip Destination, tento krát z Dominikánskej republiky.

Až z Talianska príde na party taliansky surfový inštruktor Daniel Carlucci.

Na celodenný nie len surfový mejdan vás pozývajú surf-trip.cz/sk, Jägermeister, Fox, Wild Tides, Naish Paddle Boardy, Boardlife a Žluté Lázně.

Aktuálne informácie nájdete na: SURF-TRIP PÁRTY ŽLUTÉ LÁZNE

Pozrite si fotky z party pred tromi rokmi. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!