Kapela Medial Banana ohlasuje album a posiela nový klip. Ochutnajte "Čerstvý vzduch"!
Štvrtok 20. Augusta 2015
Autor: PR

0 komentárov

Kapela Medial Banana ohlasuje album a posiela nový klip. Ochutnajte "Čerstvý vzduch"!

Od vydania debutového albumu bratislavskej reggae kapely Medial Banana ubehli už 2 roky. Za ten čas sa táto energická formácia stala neodmysliteľnou súčasťou hudobnej scény a stálicou na najväčších festivaloch doma aj v okolitých krajinách. Na jeseň 2015 ohlasujú svoj druhý štúdiový album a dnes nám z neho posielajú prvú ochutnávku s názvom "Čerstvý vzduch".

Nový, enviromentálne ladený klip má na starosti Miroslav "Cibi" Gerbel, ktorý pracoval s materiálom z filmu "Vlčie hory" doplneným o slow-motion zábery spevákov kapely. Vo videu je vyzdvihnutá krása a rozmanitosť slovenskej prírody a motivuje ľudí aspoň "z času na čas" vypadnúť z mesta do prírody a nadýchnuť sa čerstvého vzduchu. O zvuk nahrávky sa postaral Jaro Žigo Jr. v Štúdiu Loft.

Na pripravovanom albume môžete očakávať aj veľa špeciálnych hostí, či už zo Slovenska, Čiech, Anglicka, Ugandy alebo Jamajky. Vydanie bude sprevádzané aj pompéznou tour po najvychytenejších kluboch na Slovensku a v Čechách. Sleduj facebookovskú stránku Medial Banana a buď informovaný o všetkých novinkách okolo kapely.

www.fb.com/MedialBanana
www.medialbanana.com

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: reggae banana medial

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!