Kapela Medial Banana vyráža na narodeninovú Earthstrong Tour 2015
Štvrtok 05. Februára 2015
Autor: Feelip

0 komentárov

Kapela Medial Banana vyráža na narodeninovú Earthstrong Tour 2015

Kapela Medial Banana vyráža na narodeninovú Earthstrong Tour 2015. Oslavy piatych narodenín kapely Medial Banana sa prehupli do nového roku, kde ju do jari čaká až 14 zastávok po Slovensku, Českej republike a aj premiéra vo Francúzsku. Kapela v mierne pozmenenej zostave a s novinkami v koncertnom programe pokračuje v Earthstrong Tour 2015.

Tentokrát sa táto pozitívna partička predstaví v mnohých mestách po prvýkrát a fanúšikov iste poteší aj ich nový merch, ktorý zoženú na koncertoch. Nacvičte si teda všetky texty z debutového albumu Uplifted, z EP Naturally Lifted, a sledujte termíny, aby ste neprepásli koncert vo vašom meste.

Pozrite si aj ako prerobili svoju hitovku "Reggae Muzika" spolu s legendárnym Polemicom, s ktorými v decembri vypredali bratislavský Ateliér Babylon.

Medial Banana momentálne pilne pracujú na novom albume, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta ešte tento rok. Medzitým čaká na vydanie jeden slovenský singel a jedna exkluzívna jamajská spolupráca. Ak chcete byť informovaní medzi prvými, sledujte fanpage Medial Banana na facebooku.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Medial Banana Earthstrong Tour 2015

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!