Koncerty, skateboarding, BMX, výstava fotiek a oveľa viac na Bikes in Town 2015
Štvrtok 27. Augusta 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Koncerty, skateboarding, BMX, výstava fotiek a oveľa viac na Bikes in Town 2015

Umenie, kultúra a adrenalínové aktivity. Toto spojenie vo svete funguje dosť dlho. Bikes in Town ti však prináša netradičné a u nás ojedinelé spojenie upravených motoriek, koncertov, výstavy fotografií a surfingu. Aktivity, na prvý pohľad spolu nesúvisiace, budú 5. septembra 2015 v areáli Divokej Vody v Čunove tým hlavným lákadlom. Zaujímavé a špeciálne upravené motorky si dajú rande s riversurfemi a spoločne sa zabavia na koncertoch a výstave fotografií. To všetko zadarmo!

Výstavu špeciálne upravených motoriek okorení jazdenie na umelej riečnej vlne - riversurfing, skateboardová minirampa, koncerty slovenských kapiel a výstava fotografií Jakuba Kríža. Máme sa na čo tešiť!

Skate & BMX minirampa

Spojenie skate štýlu a motoriek je vo svete už dlhšiu dobu, teraz je čas, aby tento trend prišiel aj k nám. Množstvo starších riderov na skate a bmx má vo svojej garáži štýlovú motorku. Pre návštevníkov Bikes in Town je k dispozícii skate & bike minirampa, na ktorej si môžeš zajazdiť do sýtosti. Nepôjde o žiadnu súťaž, ani prize money, ale len o pohodové celodenné jazdenie okorenené o skate & bmx session a dobrou hudbou.

Minirampa na voľné jazdenie bude k dispozícii od 12:00. Predpokladaný čas skate & bmx session je od 16:00 do 18:00. Jazdenie je samozrejme zdarma, takže príde so skate doskou, alebo bmx.

Vyskúšaj si riversurfing

Prečo majú niektoré motorky zvláštne držadlá na boku? Lebo surfing k motorkám jednoznačne patrí. Ak sa ti páči surfing a chcel by si si ho vyskúšať v stredoeurópskych podmienkach, máš jedinečnú možnosť. Počas Bikes in Town bude pre teba a všetkých účastníkov k dispozícii umelá riečna vlna, na ktorej sa môžeš do sýtosti vyšantiť. Ak máš strach, tak si vychutnaj profesionálne jazdenie najlepších slovenských riversurferov.

Billy Barman live na Bikes in Town

Okrem výstavy motoriek, jazdenia na mini rampe, surfovania , výstavy fotografií si užiješ aj live koncerty slovenských kapiel ako Billy Barman (známa to Indie-rock kapela s prvkami folklóru i elektroniky), Lucifers (skate-surf punková kapela zložená z našich kámošov, ktorí majú radi punk, skate, surfing, motorky a ľúbia vypic) a Eleven Hill (southern rocková kapela kámošov z jednej ulice). Kapely navodia príjemnú minifestivalovú atmosféru doplnenú o vyhladené pivo Excelent. Určite si nenechaj ujsť výstavu fotografií mladého, talentovaného, slovenského fotografa extrémnych športov – Jakuba Kríža. Tentoraz ťa však jeho vystavené fotky zavedú nie len k extrémnym športom, ale aj do obyčajného, každodenného života zachyteného Jakubovým okom.

Program Bikes in Town 2015:

12:00 – 20:00 výstava motoriek

12:00 – 17:00 river surfing session

15:00 – 16:00 Eleven Hill – live

16:00 – 17:00 skate mini ramp session

17:00 – 18:00 Lucifers – live

18:00 – 19:00 skate mini ramp session

20:00 – 21:00 Billy Barman – live

21:00 – 00:00 Dj’s

Poznámka: river surfing, skate mini ramp session, výstava fotografií a live koncerty budú prebiehať súčasne s výstavou motoriek v areáli Divokej vody.

Bikes in Town 2015
Areál Divoká Voda Čunovo, 5. septembra 2015

WEB: http://www.bikesintown.com
FB: Bikes in Town
Prihlasovanie motoriek: info@bikesintown.com

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: bikes in town riversurf motorky

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!