Pondelok 10. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Krátke bilancovanie toho, čo sa na Boardlife.sk udialo v roku 2010 a čo nás čaká v roku 2011

Rok 2010 je za nami. Pre niekoho úspešný, pre niekoho menej. Prichádza rok 2011 a všetci dúfame, že bude lepší ako ten predchádzajúci. Poďme trocha bilancovať a zhodnotiť predchádzajúce obdobie. Počas celého roka sme vám prinášali množstvo správ, článkov, súťaže a veľa iného hlavne zo slovenského skateboardingu a snowboardingu. Nechýbal taktiež surfing a wakeboarding. Taktiež ste na ww.boardlife.sk mohli nájsť tie najzaujímavejšie svetové novinky.

V roku 2010 sme vám priniesli vyše 380 správ. Najčítanejšou bola správa o konaní prvej skate akcii po zime – Liptov Game of S.K.A.T.E, z ktorej sme doniesli aj report. Najčítanejšou snowboardovou správou bola informácia o Skoč Sy 2010 – najlepšia snb akcia na Slovensku za rok 2010.

V roku 2010 sme vám priniesli vyše 89 článkov s množstvom videí a fotografií. Najčítanejším skate článkom sa stal článok zo Liptov Game of S.K.A.T.E s dvoma videami a množstvom fotiek. Najčítanejším snowboardovým článkom za rok 2010 bol report z Nokia Snowboard X Tour Donovaly.

Taktiež počas roka ste mohli zhliadnuť vyše 3450 fotografií, vyše 70 videí a veľa zaujímavého. Boli sme mediálnymi partnermi väčšiny najväčších akcií ako Nokia Snowboard X Tour, Skoč Sy, Game of S.K.A.T.E. 2010 Bratislava, Liptov Game of S.K.A.T.E, Red Bull Manny Mania, Bratislavská skateboardová škola, Horsefeathers King of S.N.O.W., Uprising Reggae festival. Ako jediný snb/sk8 web na Slovensku sme vám priniesli videorecenzie z nových snowboardových videí aj dvoch skateboardových.

Aj v roku 2010, tak ako je to od vzniku portálu www.boardlife.sk v roku 2001 sme najčítanejším a najväčším snow-skate-surf-wake portálom na Slovensku. A to všetko vďaka vám, našim čitateľom. Preto sa chceme poďakovať všetkým čitateľom, prispievateľom, poctivým inzerentom a aj jeho tvorcom, teda nám, že sme to vydržali a ideme ďalej. Uvedomujeme si však, že sa urobilo veľa chýb, veľa vecí by sa dalo robiť lepšie a inak. Chceme prehodiť list a začať „odznova“ s mnohými skúsenostami.

V roku 2011 nás a aj vás čakajú veľké zmeny. www.boardlife.sk zmenil majiteľa, šéfredaktora a pribudol taktiež nový Boardlife team, ktorý sa bude počas roka rozširovať. Taktiež samotný web prejde celkovým redizajnom a aj obsahovými zmenami. Tešiť sa môžete na množstvo noviniek, nových rubrík, pravidelných sekcií a množstvo nového lepšieho. Ohladne tlačeného Boardlife je situácia taká, že momentálne vydavateľ časopisu nemá finančné prostriedky na jeho ďalšiu tlač. Snáď sa situácia zmení. Takže stay tuned na www.boardlife.sk

Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré v roku 2011

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!