Kubo Krížo a jeho fotky na Red Bull stránkach
Nedeľa 20. Októbra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Kubo Krížo a jeho fotky na Red Bull stránkach

Kubo Krížo patrí momentálne k tomu najlepšiemu, čo doma máme. Samozrejme hovoríme o skate fotografii. Svoje kvality dokazuje už niekoľko rokov doma, ale aj v zahraničí. Pozrite si jeho fotky aj s krátkym príbehom, ktoré uverejnil Red Bull.

Roman Lisivka bs tailslide Stalin, Praha

Šiel som domov cez Stalin plazu v Prahe, mal som foťak zavesený na krku a všimol som si iba ako niekto skúša trik na "trojke". V okamihu ma napadla fotka…v tom iba Romanovi ktorý stál vedľa mňa vravím: " Makak!? Daj bs tailslide pls!", fotku som vycvakol na prvýkrát.

Martin Jurášek push to the sun, Barcelona

DCshoes trip 2012 vo februári v Barcelone. Martin Jurášek je pre mňa najlepši bazénovy jazdec v Česko-Slovensku a keď príde na street dokáže si vždy niečo vymyslieť a tím aj slušne prekvapiť. Na konci dňa sme sa vybrali späť na hotel a v tom som zbadal pekný západ a hneď ma napadla fotka.

Maxim Habanec na Apollo moste

Na hradnom nádvori sa konala miniramp session a Maxim bol pozvaný ako Red Bull jazdec. Samozrejme sme to aj využili v náš prospech a napadlo nás toto miesto, tak isto ako Slavín aj Apollo je super fotogenické miesto a dá sa tu toho vymyslieť kvantum. Napríklad takéto jednoduché "zhupnutie"…

VIAC FOTIEK A MINI INTERVIEW S KUBOM KRÍŽOM SI PREČÍTAJTE NA STRÁNKACH RED BULL.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!