Medial Banana posielajú nový klip z albumu “Uplifted”
Streda 31. Júla 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Medial Banana posielajú nový klip z albumu “Uplifted”

Obľúbená bratislavská reggae kapela Medial Banana natočila prvý klip ku svojmu debutovému albumu Uplifted. Ide o skladbu Reprezent, v ktorej sa na mikrofóne vystriedala temer celá slovenská reggae scéna. Vo videu sa okrem chalanov z Medial Banana predvedie aj N3O, Junior Smile, Ryhha, Distanc, Loopata Makay a Rida Radar.

Klip má slnečnú atmosféru a točil sa u Opaka v štúdiu Zion 5 a u gitaristu Petra Zajačka na záhrade. O kameru a strih sa postaral klávesák z Banánov Lukáš Minařík. Chalani z kapely si celý klip spravili sami a svojpomocne za účasti Uprising crew a Batelier records.

"Nechceli sme robiť nič prehnané, bling bling, alebo extra drahé. Išlo nám hlavne o to dať von letné vychillované videjko a odprezentovať našu scénu." hovoria speváci Erik a Poky.   

Sleduj, ako to celé dopadlo a vychutnaj si slovenský reggae reprezent. 

Album Uplifted vyšiel na CD, digitálne, aj na vinyle a zoženieš ho na domovskej stránke kapely www.medialbanana.com. Najbližší koncert hrajú Medial Banana v Bratislave v piatok 2.augusta na lodi SunDeck na Tyršovom nábreží. Spolu s nimi vystúpia aj hostia z ďalekej Indie, Reggae Rajahs, a domáci Dj Simple Sample a Fayah Sound. 

Viac nájdete na:

www.medialbanana.com

www.fb.com/MedialBanana

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!