Piatok 26. Augusta 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Minirampa a exhibície na Uprisingu

Dnes sa začína dvojdňový Reggae festival v Bratislave na Zlatých Pieskoch. Okrem množstva reggae kapiel z celého sveta si budete môcť vypočuť aj domácich interpretov. K tomu sa pridá aj skatebaording. Tak ako na Grape, tak aj na Uprisingu budete môcť vidieť mini u-rampu z dielne FS construction.

Od piatku 26.8. 2011 až do soboty 27.8. 2011 budú na rampe prebiehať exhibície tých najlepších jazdcov na skateboardoch a inline korčuliach. Uvidíte Lukáša Mihalca, Braňa Mrváňa, Erika Cvopu, Jura Vartíka a ďalších. Samozrejme, že si rampu môžete vyskúšať aj vy.

Exhibície budú prebiehať cca každé dve hodiny, počas prestávok na hlavnom stage. Presnejšie časy sa dozviete na mieste. A kde bude rampa stáť? Jej miesto sa tohto roku zmenilo a z hlavnej „ulice“ sa presunula pod stromčeky. Nájdete nás v zadnej časti, pri grafity zóne. Pozri mapku. Hľadajte aj bannery Boardlife.sk

Uprising však ani zďaleka nie je monotematický. Počas dvoch dní sa na jeho 4 stagoch vystrieda niekoľko žánrov od reggae cez dancehall, ska, latino či hip-hop, až po dub, dubstep, ragga-jungle a dnb. Festival Uprising zároveň nie je len o hudbe. Je to životný štýl a pre návštevníkov sú pripravené pestré a zaujímavé sprievodné akcie.

Súťažechtiví z vás sa budú môcť zapojiť do futbalového turnaja či pretekov na vodných bicykloch. V areáli bude tiež prebiehať exhibícia bikerov a skaterov na U-rampe, tanečný dancehalll workshop, zacvičiť si budete môcť energickú capoieru či navštíviť yoga playground. Oku ulahodia výstavy pouličného umenia a žalúdku exotické kuchyne.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!