Štvrtok 10. Marca 2011
Autor: Liso
Foto-video: Glonek, Koza
0 komentárov

Minireport z Meatfly Slope Style Contest 2011

Cez víkend sa na Orave, konkrétne v malebnej obci Oravská Lesná konala zaujímavá akcia Meatfly Slopestyle Contest 2011. Nádherné počasie, publikum, dobrá hudba a skvelí lokálni jazdci toto všetko bolo na vydarenej akcii v Oravskej Lesnej v stredisku OravaSnow.

Jazdila sa jedna jibbovacia prekážka a dva kikre (7m a 4m). Chalani z Oravskej Lesnej vybudovali príjemný park a do detailu zorganizovali tento závod. Všetka práca sa im vrátila v podobe krásneho počasia a nadmieru spokojných riders, ktorých sa zaregistrovalo až 32.

V kvalifikácii sa šlo v dvoch 16 členných skupinách. Každý rider mal po dve jazdy z ktorých lepšia sa počítala. Do finále postupovalo z každej skupiny 7 riderov. Finále sa jazdilo formou 1 a pol hodinovej jam sesion kde 14 riderov predvádzalo parádne dych vyrážajúce triky ako bs 7, fs7, fs9 a flipy od výmyslu sveta. Dokonca jeden rider sa hecol aj na double backflip... Niet divu, že sa bolo načo pozerať, keďže organizátori mali cien pre všetkých 10 riders vo finále. Z množstva spomenieme len prize money 300eur, mp4, štýlové repro, novučičkú dosku od Meatfly a množstvo ďalších vecných cien. Zato všetko ďakujeme sponzorom (Meatfly,RedBull, Mkm Orava s.r.o, Cubalibre/zona, EU Controll, Crt Electronic s.r.o., K-sten s.r.o , Trajekt, Madman, Oravasnow , Hotel Tyrapol , Fastmedia, ING. Martin Murín, Ing. Albín Viater )

Malé zhrnutie na záver: park na úrovni, 32 riders, 10 víťazov, parádna klobása, teple buchty, sunshine ktorý ma spálil na mickey mousa, jednoducho dávno som nebol na lepšej akcii a dúfam, že o rok bude ďalší ročník pretože takýchto akcií nikdy nie je dosť.

Celkové poradie: 1.Filip Hrkeľ ( Holden ) 2.Rudy Lach 3.Viktor Vasiľ 4.Matúš Máčik 5.Pavol Michaliga 6.Matúš Uhliarik 7.Daniel Chomistek 8.Juraj Laclavík 9.Erik Kurňavka 10.Jozef Klinovský

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!